Бухгалтерський супровід

25.06.20210

Проблема ефективного бухгалтерського супроводу останнім часом стоїть дуже гостро. Тому практично всі підприємства прагнуть звернутися за допомогою в спеціалізовані компанії, які мають можливість надати подібні послуги. Вибираючи виконавця, керівництву підприємства необхідно уважно поставитися до цього процесу, щоб у підсумку отримати високоякісно виконану роботу. Варто звернути увагу на досвід роботи компанії, її клієнтів та відгуки, специфіку роботи.

Компанія «Аудит» має великий досвід роботи на ринку бухгалтерських послуг, а клієнтська база поповнюється щодня. Тому наші фахівці можуть стати надійними помічниками у веденні фінансових питань будь-якого підприємства. Основною нашою перевагою багато клієнтів називають комплексний підхід в бухгалтерському супроводі підприємств. Ми зобов’язуємося проводити обов’язковий фінансовий облік, виконувати зафіксоване в договорі кількість операцій, а також брати участь в подачі звітної документації в перевіряючі органи. При цьому на будь-які питання, які можуть виникнути в процесі співпраці, наші фахівці нададуть кваліфіковану і докладну відповідь.

Варто окремо відзначити переваги запрошеного зовнішнього виконавця для бухгалтерського супроводу. Команда наших фахівців гарантує безперебійність в наданні необхідних послуг, до того ж це прекрасний варіант для підстраховки штатних співробітників підприємства, які можуть піти у відпустку або взяти лікарняний лист. Оскільки до реалізації проекту ми часто залучаємо кількох людей, то це дозволить вести фінансовий облік підприємства за будь-яких обставин. Завдяки тому, що співробітники нашої компанії постійно працюють над собою, набувають нові знання і відшліфовують вже наявні навички, то їм значно легше входити в курс справ на підприємстві. Тим більше що часто спеціалізація фірми-замовника не має особливого значення, оскільки наші працівники прекрасно орієнтуються у всіх тонкощах і нюансах податкового законодавства і постійно практикуються на всіляких формах оподаткування. Своєчасні підвищення кваліфікації і регулярні семінари і курси дозволяють отримати необхідну компетенцію для консультацій кожному з наших співробітників. Таким чином фахівець нашої компанії «Аудит» є універсального співробітника, який володіє безліччю необхідних знань. Залучення зовнішнього виконавця також є досить економічно вигідною пропозицією, адже це дозволяє не містити в штаті співробітника подібного рівня, а звертатися до його послуга тільки при необхідності.

Основними напрямками бухгалтерського супроводу, які пропонує наша компанія, є:

– ведення бухгалтерського обліку, а також його відновлення та налагодження процесу його подальшого функціонування;

– консультація в питаннях оптимізації навантаження податків і виборі системи оподаткування;

– розподіл і нарахування всіх необхідних законом податків і зборів;

– ведення звітів, їх підготовка та здача в контролюючі органи;

– ведення діалогу з представниками організацій, які здійснюють контроль за діяльністю підприємства;

– розробка стратегії поведінки підприємства в разі будь-яких процесуальних дій, вжитих по відношенню до нього;

– участь у всіх банківських операціях, що здійснюються підприємством;

– експертна оцінка будь-яких операцій і документів з точки зору бухгалтерії;

– перевірка правильності проведення будь-яких нарахувань, облік робочого часу.

Для максимально продуктивної роботи наші фахівці можуть оцінити первинну документацію на відповідність її податкового законодавства, а також зафіксувати ці дані в спеціальній комп’ютерній програмі для подальшого полегшення ведення обліку.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

О насAudit Sirius Plus
Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
НавигацияМеню
Обратный звонокОставьте заявку!
Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2021

    © Auditsirius 2022

    Розробка сайтуРазработка сайта My master