Допомога у розблокуванні податкових накладних ПН/РК

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Розблокування податкової накладної 2021

  Трапляються ситуації, коли податкова інспекція блокує реєстрацію податкової накладної. Що робити у таких випадках, знають не всі. Оптимально – звернутися за допомогою до фахівців компанії бухгалтерських послуг – «Аудит Сіріус Плюс», які точно знають, як здійснюється розблокування податкових накладних 2022 року в Україні. Усі дії будуть проведені максимально швидко та з найменшими витратами для замовника.

  Блокування податкових накладних є дуже серйозною проблемою для бізнесу, оскільки здатне як паралізувати його роботу, а й поставити під загрозу його існування загалом. У такій ситуації не варто гаяти час. Звернення до надійної та перевіреної компанії дозволить отримати бажаний результат вже незабаром.

  Чому блокуються податкові накладні ПН/РК?

  Усі заходи, спрямовані на блокування ПН/РК, спрямовані на запобігання фіктивним схемам, ухилення від сплати податків. Однак такі неприємні дії можуть торкнутися і компаній, які реально ведуть свій бізнес, необґрунтовано поставивши під удар їхню репутацію..

  Критеріями для блокування є:

  1. Критерії ризикованості платника податку на додану вартість;
  2. Список показників, які є підставою для визначення позитивної податкової історії платника податку на додану вартість;
  3. Критерії ризикованості здійснення фінансових операцій.

  Іноді блокування ПН/РК відбувається помилково, допущеною фіскальною службою.

  Платник ПДВ може отримати повідомлення про те, що ПН/РК заблоковані може через електронний кабінет. Йому буде надіслано квитанцію, що містить у собі такі відомості:

  • Дата складання ПН/РК та її номер;
  • Список критеріїв ризиковості платника ПДВ, а також операцію, що є підставою для зупинення реєстрації ПН/РК;
  • За кожним критерієм представлений розрахунок;
  • Пропозиція платнику податку на додану вартість подати копії документів та пояснення, які стануть обґрунтуванням для ухвалення рішення про реєстрацію податкової накладної або про відмову.

  Що робити при блокуванні податкових накладних?

  Платник ПДВ має право відстоювати надання комісій регіонального рівня доказу своєї надійності. Документи можна подавати в електронному вигляді. Особливу увагу слід приділяти написанню пояснювальних, які також додаються до пакету поданих документів. На логічність проведення операцій комісія звертає особливу увагу.

  За відсутності впевненості, що самостійні дії з розблокування ПН/РК увінчаються успіхом, то допомога у розблокуванні податкових накладних готові запропонувати професійні юристи, бухгалтери та аудитори агенції – «Аудит Сіріус Плюс».

  Дії спеціалістів компанії – «Аудит Сіріус Плюс»

  Розблокування розрахунків коригування

  Фахівці компанії проводять консультування онлайн та розповідають потенційному клієнту, як проводитиметься розблокування розрахунків коригування та податкових накладних. Після ретельного аналізу ситуації клієнта здійснюється підготовка всіх документів. Це може бути як пакет пояснювальних документів, так і підготовка та подання скарги на дії регіональних комісій. В результаті професійних дій наших фахівців клієнт отримає розблоковані та зареєстровані ПН.

  Замовивши бухгалтерське обслуговування в компанії – «Аудит Сіріус Плюс», можна бути впевненим, що у майбутньому компанія чи організація не набуде статусу ризикованості, що гарантує відсутність блокування ПН/РК у майбутньому. Фахівці нашої компанії зможуть розблокувати податкові накладні у Києві на будь-якій стадії.

  Вартість послуги розблокування можна уточнити на сайті в актуальному прайс-листі. Також є можливість звернутися за допомогою в онлайн-чат, де фахівець компанії озвучить не тільки ціну, але й надасть більш детальну інформацію з питання, що цікавить..

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2022

   Розробка сайтуРазработка сайта My master