Консультація з бухгалтерського та податкового обліку

На сьогодні консультації з бухгалтерського обліку та оподаткування є одними з найбільш затребуваних послуг. Це обумовлено тим, що є безліч ФОП та юридичних осіб, яким необхідно якісно і професійно вирішити фінансову проблему у стислі терміни.

В яких випадках без онлайн-допомоги бухгалтера не обійтися?

Консультація бухгалтера онлайн
Трапляються ситуації, коли бухгалтер, який працює в штаті компанії, не може втілити в життя всі потреби керівництва. Зазвичай це відбувається через недостатню кваліфікацію співробітника.

Консультування з податкового обліку буде необхідно, якщо керівництво компанії заявляє про свої плани щодо оптимізації питання сплати податків або потрібне планування витрат компанії на певний термін.

Консультація з бухгалтерського обліку актуальна для штатного бухгалтера в тих випадках, коли виникають нестандартні ситуації або коли податкова інспекція проводить позапланову перевірку. Подібна консультація знадобиться і при підготовці до своєчасного формування фінансової звітності.

Як надається послуга з бухгалтерського обліку?

Консультація бухгалтера онлайн може бути разової послугою. А може послуга надаватиметься в Україні на постійній основі.

До разових консультацій вдаються бізнесмени в тих випадках, коли їх штатний бухгалтер, кваліфікація якого їх повністю влаштовує, з якоїсь причини відсутній. Ціна такої послуги в компанії – «Аудит Сіріус Плюс» залишається настільки доступною, що її замовляють в 2021 році частіше, ніж раніше.

Консультація юриста з бухгалтерського обліку може знадобитися організації в період перевірки, проведеної податковою службою. Також юрист зможе проконсультувати, якщо справа про сплату / несплату податків дійшло до суду.

Консультації бухгалтера по ІП або ТОВ можуть надаватися і на постійній основі, що дозволить бізнесу швидше і продуктивніше розвиватися, оскільки він зможе вчасно реагувати на будь-які зміни в податковому законодавстві. В такому випадку в цю послугу можуть входити:

 • Консультування з усіх питань, пов’язаних з бухгалтерським обліком і оподаткуванням;
 • Складання первинної документації;
 • Здійснення аналізу господарських договорів з точки зору сплати податків;
 • Своєчасна подача інформації клієнту про майбутні зміни в податкове законодавство і про зміни, що вступили в силу;
 • Проведення консультацій з питань оптимізації оподаткування.

Вартість послуги з бухгалтерського та податкового обліку

Вартість послуги може бути різною, оскільки вона залежить від обсягу наданих послуг та специфіки господарської діяльності компанії-замовника. На попередньої консультації в агентстві – «Аудит Сіріус Плюс» можна уточнити вартість послуги. Також на сайті розміщений актуальний прайс-лист на послуги, що надаються нашим агентством. Варто зауважити і той момент, що, в кінцевому рахунку, консультації на постійній основі обійдуться замовнику дешевше, ніж разова консультація бухгалтера.

Переваги співпраці з компанією – «Аудит Сіріус Плюс»?

Консультації по бухгалтерському обліку та оподаткуванню

Компанія бухгалтерських послуг – «Аудит Сіріус Плюс» успішно веде свою діяльність вже більше 17 років. У компанії працюють професійні та досвідчені бухгалтери, юристи, кадровики, який в будь-який момент можуть надати допомогу в питаннях, що стосуються бухгалтерського та податкового обліку.

Співпраця з «Аудит Сіріус Плюс» має ряд переваг:

 1. Конфіденційність. Компанія гарантує, що ніякі відомості про клієнта, його діяльності та фінансовому стані не будуть розголошуватися де-небудь, оскільки безпека клієнта є одним з наших пріоритетів;
 2. Відповідальність. Компанія повністю несе відповідальність за всі дії своїх фахівців, оскільки ми цінуємо довіру наших клієнтів. Всі взяті на себе зобов’язання компанія – «Аудит Сіріус Плюс» виконує в повному обсязі;
 3. Робота онлайн. Даний режим роботи дозволяє швидше вирішувати будь-які питання клієнта. А також дозволяє консультувати замовників в Києві або в будь-якому іншому населеному пункті України;
 4. Якість. Всі дії здійснюються в рамках законодавства і з користю для клієнта.
Про насAudit Sirius Plus
Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2021

   Розробка сайтуРазработка сайта My master