Ведення бухгалтерського і податкового обліку

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Бухгалтерський облік

  В Україні жодна компанія, фірма або підприємство не можуть працювати без ведення бухгалтерського обліку. В обов’язковому порядку ведеться і податковий облік. Бухгалтерський облік гарантує документальне підтвердження економічної діяльності підприємства.

  Однак в сучасних реаліях не всі компанії вважають за необхідне брати в свій штат бухгалтера. У більшості випадків такі рішення зумовлені економічно невигідними для фірми умовами. Найчастіше невеликим фірмам або організаціям виявляється набагато вигідніше замовити консультування або надання бухгалтерських послуг в Києві в спеціалізуються на цьому компаніях. Ціна таких послуг прийнятна для більшості організацій, фірм або компаній.

  Головні принципи ведення бухгалтерського обліку

  Ведення бухгалтерського обліку має здійснюватися знають і досвідченим фахівцем. Тільки в такому випадку можна говорити про те, що бух. облік буде показувати реальну картину діяльності підприємства. Існує ряд принципів, виконання яких дозволить безпомилково вести бухгалтерський облік:

  1. Принцип обачності. Він полягає у використанні певних методик, що перешкоджають поданням сфальсифікованих даних, оскільки і власники компанії, і перевіряючі органи повинні мати реальні дані;
  2. Принцип повного висвітлення. Вся фінансова документація організації повинна містити максимум відомостей про проведені і про заплановані господарські операції, а також про події, здатних будь-яким чином впливати на них;
  3. Принцип автономності. Кожна компанія, фірма, організація або підприємство є окрема юридична особа, яка має своє майно, і здатне вести свою господарську діяльність, яка не залежить від фінансового стану власника;
  4. Принцип послідовності. Облікова політика організації не повинна змінюватися протягом усього ведення господарської діяльності. Її обґрунтованість і прозорість повинні бути відображені у фінансових звітах;
  5. Принцип безперервності. Всі зобов’язання організації, а також її активи повинні мати оцінку припущення, що компанія буде продовжувати свою діяльність і далі.

  Кому потрібні послуги бухгалтерського обліку?

  Послуги бухгалтерського обліку можуть бути необхідні компаніям:

  • Тим, хто має маленький штат співробітників;
  • Які не знімають свій офіс, а працюють на онлайн;
  • Які тільки починають свою діяльність і ще не мають можливості наймати бухгалтера на постійній основі;
  • Які мають сезонний вид діяльності і не вважають економічно вигідним платити заробітну плату співробітникам в той період, коли компанія свою діяльність не веде.

  Супровід бухгалтерського обліку має свою специфіку, яка залежить від господарської діяльності організації. Цей момент обговорюється з замовником в індивідуальному порядку.

  Переваги співпраці з «Аудит Сіріус Плюс»

  Податковий облік
  Аудиторська компанія – «Аудит Сіріус Плюс» успішно веде свою діяльність вже протягом 17 років. Одним з основних напрямків кампанії є надання послуг з бухгалтерського та податкового обліку. У нашій компанії працюють професійні бухгалтери, які мають величезний досвід і необхідні знання в області бухгалтерського обліку та аудиту.

  Фахівці агентства готові взяти на себе весь обсяг робіт по веденню та відновленню обліку, складання всієї необхідної звітної документації для малого (ІП) і середнього (ТОВ) бізнесу. Компанія – «Аудит Сіріус Плюс» готова займатися всіма необхідними питаннями, пов’язаними з веденням господарської діяльності замовника, щоб звільнити час підприємцям і керівникам компаній для безпосереднього ведення бізнесу.

  Співпраця з компанією – «Аудит Сіріус Плюс» дозволить клієнтам своєчасно отримувати якісне ведення всієї бухгалтерської документації. Вартість бухгалтерського обліку 2021 буде на порядок нижче виплати заробітної плати штатному співробітникові, придбання тематичної бухгалтерської літератури і придбання необхідного для ведення бухгалтерської та податкової звітності ПО.

  Отримати прайс-лист на послуги, як і замовити бухгалтерський облік в компанії – «Аудит Сіріус Плюс» досить просто. На сайті є спеціальна форма замовлення зворотного дзвінка, яку просто необхідно заповнити. Наш фахівець зв’яжеться в лічені хвилини.

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2022

   Розробка сайтуРазработка сайта My master