КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Проблематика

  Зараз часто зустрічаються випадки, коли в якості контрагента виступає підприємство платник єдиного податку. Однак, підприємства, які сплачують єдиний податок 5%, зіткнулися з труднощами при продажі своєї продукції суб’єктам господарювання, які працюють на загальній системі.Одним з найважливіших аргументів при виборі спрощеної системи є досить полегшений бухоблік і відносно проста звітність. Напевно думки про зручність співпраці з підприємцями та підприємствами платниками ПДВ і податку на прибуток виникали у «упрощенщіков» в останню чергу. Зрештою платить за таку недалекоглядність споживач. В основі цієї проблеми лежить питання розбіжності зобов’язань з обліку ПДВ з відсутністю права на податковий кредит у продавців і покупців.

  Прилад

  Підприємство 1 – постачальник товару для Підприємства 2, а підприємство 2 – перепродає товар Підприємству 3. Якщо всі три підприємства є платниками ПДВ, ніяких проблем в їх взаєморозрахунках не буде. Проблеми виникнуть, якщо, наприклад, Підприємство 2 перейде працювати за спрощеною системою, і перестане платити ПДВ. Підприємство 3, як платник ПДВ, не отримає право податкового кредиту, і, відповідно, переплатить в дохід держави велику суму податку на додану вартість в порівнянні з тим, якби воно купило товар у платника податку на додану вартість.

  Вирішення проблеми

  Суб’єкт-неплатник ПДВ включає в ціну товару розмір вхідного ПДВ. Покупець-платник ПДВ, купуючи товар у неплатника, компенсує частку втрати від вхідного ПДВ, коли продасть товар зі збільшеною націнкою. Як відомо економічній науці, перепродаж товару з великою націнкою, зменшує витрати в процентному співвідношенні.

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2022

   Розробка сайтуРазработка сайта My master