КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Професійна бухгалтерія така важлива різним підприємствам ТОВ. Повне ведення бухгалтерського обліку, а також надання окремих бухгалтерських послуг у Києві ви можете замовити у нашій компанії «Аудит Сіріус Плюс». Ми гарантуємо якісну допомогу, високий професіоналізм та комфортну співпрацю всім клієнтам.

  Послуги з ведення бухгалтерського обліку ТОВ на ССО

  Послуги бухгалтера для ТОВ на ССО
  «Аудит Сіріус Плюс» надає різноманітні бухгалтерські послуги фізичним та юридичним особам. У нас ви можете отримати комплекс бухгалтерських послуг чи окремо вибрати потрібні. У нашій компанії можна вигідно замовити послуги бухгалтера для ТОВ на ССО.

  Ведення бухгалтерського обліку є одним із основних послуг фірми. Вона підходить середньому та малому бізнесу. Ця послуга передбачає різні бухгалтерські операції та оптимізацію витрат на сплату податків. Наша комплексна робота з ведення бухгалтерського обліку та грамотна облікова політика сприяють зміцненню, стабілізації та розвитку бізнесу.

  Бухгалтерський супровід – повний комплекс послуг, який може замовити будь-яка українська організація. Також можна передати окремі послуги на аутсорсинг, наприклад кадровий облік.

  Серед наших основних послуг:

  1. Консультування з ведення податкового та бухгалтерського обліку;
  2. Повний бухгалтерський супровід;
  3. Різна робота зі звітністю: створення, здавання звітності, нульова звітність та ін..;
  4. Відновлення бухобліку;
  5. Кадрове діловодство;
  6. Підготовка документів.

  Ми укладаємо договір, у якому чітко прописані обов’язки та права обох сторін. В результаті співпраці замовник зможе значно спростити ведення ТОВ на ССО та заощадити. Йому не доведеться розбиратися з можливими претензіями від органів податкового контролю, оскільки наша компанія бере повну відповідальність за якість своєї роботи.

  Наша компанія пропонує повний пакет послуг для ведення бухгалтерського обліку ТОВ на ССО. До нього входить прийом та обробка первинних документів, реєстрація податкового обліку в 1С, розрахунок податків, підготовка податкових звітностей та складання платіжок на оплату податків.

  Ми зберігаємо всі необхідні документи та архівні дані, вчасно виконуємо свою роботу, спілкуємося з державними органами та стежимо за всіма нововведеннями у законодавстві. Ми повністю відповідальні за роботу наших працівників.

  Чому вам варто звернутися до компанії – Аудит Сіріус Плюс

  «Аудит Сіріус Плюс» працює в галузі бухгалтерії понад 17 років. За цей час компанія напрацювала величезний досвід, а завдяки своєму професіоналізму заслужила Національну премію «Вибір країни» другий рік поспіль.

  Переваги нашої компанії:

  • Ми надаємо повний список бухгалтерських послуг, надаємо будь-які окремі послуги на вигідних умовах;
  • Гарантуємо індивідуальний підхід до замовника. Строго дотримуємося конфіденційності, виконуємо роботу персонально для конкретного замовника, налагоджуючи комфортну індивідуальну співпрацю;
  • Працюємо з будь-якими організаціями, формами власності та системами оподаткування. У нас можна замовити якісне та вигідне ведення бухгалтерії ТОВ на ССО;
  • Наші співробітники готові взяти на себе всі бухгалтерські питання, що дозволить керівнику займатися своїм бізнесом. Йому не доведеться витрачати час та сили на вивчення податкових деталей;
  • Вартість бухгалтерських послуг для ТОВ на ССО є вигідною для замовника і завжди економічно адекватна. Ми пропонуємо найкращі ціни. Постійні клієнти одержують переваги в оплаті. Бухгалтер працює онлайн, тому не потребує окремого робочого місця, комп’ютерного обладнання та професійної літератури, які потрібні штатному співробітнику. Така ситуація дозволяє заощаджувати на заробітній платі бухгалтера. При цьому він буде на зв’язку будь-якої миті, а не тільки в робочий час;
  • З нами легко зв’язатися зручним способом: на сайті, по телефону, e-mail, через зворотний дзвінок);
  • Наша робота допомагає будь-якому бізнесу стати конкурентним і вийти на стійкий та плідний рівень розвитку.

  Замовити ведення бухобліку ТОВ на ССО в Києві – Аудит Сіріус

  Вартість бухгалтерських послуг для ТОВ на ССО
  Ми гарантуємо нашим клієнтам якісне та грамотне бухгалтерське обслуговування в обумовлений термін. Наші професіонали мають не тільки широкі знання, а й солідний практичний досвід.

  Компанія йде в ногу з часом та завжди в курсі нововведень. Нашими експертами є вчені, успішні бізнесмени, академіки та консультанти з глибокими знаннями у різних галузях. Співробітники мають галузеву спеціалізацію – з клієнтом працюватиме вузький спеціаліст. Наші ресурси є географічно доступними для всіх замовників. Маємо командний підхід до праці, наша робота є аналітично точною. Компанія Audit Sirius допоможе вам впоратися з усіма питаннями та труднощами бухгалтерії в сучасному мінливому бізнес-світі 2022 року та майбутнього.

  Наша компанія – переможець у номінації «Вибір Країни» 2020 та 2021 років, входить до рейтингу найкращих бухгалтерських організацій в Україні.

  Якщо ви потребуєте якісних бухгалтерських послуг від професіоналів, ми пропонуємо вам співпрацю. Зверніться до «Аудиту Сіріус Плюс», і ми обов’язково вам допоможемо!

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2022

   Розробка сайтуРазработка сайта My master