Аудиторські послуги

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Ми надаємо аудиторські послуги, повний спектр послуг у галузі бухобліку, та супутніх послуг для організацій та ІП, а також фізосіб у галузі консалтингу та юриспруденції, незалежно від організаційно-правової форми, системи оподаткування, сфери діяльності або територіальної приналежності.

  Які аудиторські послуги пропонує – Аудит Сіріус

  Надання аудиторських послуг
  За багаторічний стаж роботи в цій галузі, окрім знань теорії, було напрацьовано колосальну практику, ми зібрали команду справжніх профі – однодумців, експертів із налагодженими зв’язками. Все це разом з сучасними робочими інструментами дає можливість оперативно, чітко та високо кваліфіковано надавати бухгалтерські аудиторські послуги, а також податкові послуги, суміжні в галузях юриспруденції та консалтингу, аудиту.

  Наше основне завдання – створити максимально благополучні умови для роботи бізнесу клієнта. Це можливо за допомогою виведення всіх непрофільних функцій за рамки компанії, що дозволяє концентруватися на базовому профілі бізнесу, скоротити ризики з фінансів та, що дуже важливо, значно знизити фінансові витрати.

  Послуги, що надаються:

  • Бухоблік та аудиторські послуги у Києві, Україні;
  • Розрахунок та нарахування податків та зборів, ПДВ, ССО;
  • Подання інтересів в ІФНС, ПФР, ФСС та інших держорганах контролю;
  • Відновлення обліку з податків та бухгалтерії;
  • Облік з кадрів, професійне діловодство;
  • Консультування за темою бухобліку та оподаткування;
  • Робота зі звітами;
  • Розрахунок та нарахування зарплати, відповідних податків та зборів;
  • Послуги в галузі юриспруденції.

  У компанії бухгалтерських послуг – Audit Sirius працюють лише професіонали. Ми гарантуємо високу якість послуг, низькі ціни 2022 року. Вартість аудиторських послуг для ТОВ, ІП можна переглянути на сайті в прайсі. Консультація безкоштовно.

  Причини звернутися за наданням аудиторських послуг – Аудит Сіріус

  Вартість аудиторських послуг
  Нам довіряють, і ми намагаємось працювати з повною віддачею. Нас обирають з наступних причин:

  1. Економія коштів. Економити виходить завдяки тому, що виключені витрати на створення обладнаних всім що необхідно (комп’ютери, ПЗ, канцелярське приладдя і не тільки) робочих місць. Виключено витрати на оплату внесків у позабюджетні фонди з ФОП, ПДФО, а також компенсацій та інших супутніх витрат. Крім того, у рази скорочені витрати на оплату обслуговування в бухгалтерії (ціна дистанційного обслуговування значно менша за середню зарплату).
  2. Конфіденційність. Нерозголошення будь-яких даних ми гарантуємо, оскільки укладається угода про збереження в таємниці будь-яких інформаційних відомостей, отриманих у зв’язку з виконанням договірної угоди, щоб не допустити втрат та заподіяння шкоди інтересам клієнта. Для конфіденційності можуть застосовуватись різні варіанти сприяння, які виключають витік інформаційних даних.
  3. Високоякісні послуги. Ми надаємо бухгалтерські послуги, здійснюємо аудиторські послуги, налаштували процеси бізнесу так, що вирішення найскладніших, а також рутинних питань виконується значно швидше. Ми оперативно реагуємо на зміни в законодавстві та володіємо сучасними пакетами програм у галузі права та бухгалтерії, що в рази підвищує якість наданих послуг та дає гарантію правильного та своєчасного ведення обліку та формування звітів.
  4. Економія ресурсів. При виведенні непрофільних функцій за рамки фірми вивільняються такі ресурси як фінансові (зміст робітників), матеріальні (створення робочих місць), тимчасові (час на вирішення непрофільних питань), в галузі управління (консалтинг з управлінських питань) та інші, що дає змогу концентруватися на головному бізнес-профілі та збільшити його результат.

  Вам професійні аудиторські послуги, бухгалтерський облік. Телефонуйте та проконсультуйтеся безкоштовно. Представник компанії відповість на запитання, що цікавлять, надасть вичерпну інформацію.

  Вартість аудиторських послуг у компанії – Аудит Сіріус

  Освіта цін загалом залежить від таких факторів у формі прав та організації, системи оподаткування, напрямок діяльності бізнесу, обсяг обороту документів, числа працівників та інших тонкощів. Тут значення вартості представлені укрупнено, але підсумок за спектром і ціною послуг, що запитуються, приймаються по максимуму індивідуально, керуючись тільки запитами клієнта та бюджету, який він пропонує.

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2022

   Розробка сайтуРазработка сайта My master