Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Бухгалтерські послуги для ТОВ

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Бухгалтерські послуги для ТОВ у Києві – Аудит Сіріус Плюс

  Вартість бухгалтерських послуг для ТОВ
  Бухгалтерський облік для ТОВ на аутсорсингу – одна з комплексних послуг, які надає наша компанія. Одним із наших основних напрямків роботи є надання послуг із ведення бухгалтерії та податкового обліку для малого та середнього бізнесу. Насамперед ми надаємо консультування з цих питань, а також подальше ведення бухгалтерії, оформлення та супровід основної документації, формування платіжних документів, складання необхідних фінансових звітів та податкових декларацій.

  Наша компанія має великий досвід роботи в даній сфері, тому пропонує своїм клієнтам весь перелік бухгалтерських послуг, а також бухгалтерський супровід, який здійснюється найкращими спеціалістами нашої компанії. Наші клієнти знають, що довіривши нам ведення бухгалтерського та податкового обліку, у них не виникне ситуацій несвоєчасної підготовки чи подання фінансової документації та звітності лише тому, що бухгалтер захворів чи написав заяву на відпустку. А все тому, що бухгалтерський супровід здійснюється командою фахівців, які завжди в курсі справ та можуть замінити один одного за потреби. Ми гарантуємо при наданні будь-яких бухгалтерських послуг, що всі розрахунки будуть точними, а будь-які питання в галузі бухгалтерського обліку та оподаткування вирішуватимуться своєчасно.

  Бухгалтерський облік для ТОВ: що входить до послуги?

  Найголовнішим способом визначення фінансового становища організації є ведення бухобліку. Саме він здатний продемонструвати керівництву компанії, які рішення слід приймати надалі, щоб компанія могла ефективно розвиватися за мінімальних ризиків, без яких ведення бізнесу неможливе.

  Податковий облік не менш важливий, оскільки саме з його відомостей подаються звітності за податковий період до ДПС. Подання таких звітностей обов’язкове для всіх суб’єктів, які ведуть господарську діяльність, та регламентується відповідним законом “Про бухоблік та фін. звітності в Україні”.

  Бухоблік для ТОВ є комплексною послугою, що включає:

  1. Здійснення оптимізації податків;
  2. Ведення документації з кадрового обліку;
  3. Обробка всієї наявної документації та інформації для складання звітностей;
  4. Надання консультацій компанії з питань оподаткування та бухобліку;
  5. Ведення від імені клієнта ділового листування з банківськими установами, клієнтами, партнерами;
  6. Виконує всі операції, що стосуються документообігу.

  Переваги юридичного аутсорсингу

  Коли мова заходить про юриспруденцію, необхідно пам’ятати про низку переваг, які розкривають для ТОВ нові можливості:

  • Відчутна економія фінансових витрат, оскільки відпадає необхідність облаштовувати робоче місце для співробітника, закуповувати комп’ютери та програмне забезпечення, канцелярію та ін;
  • Можливість зменшити базу, що оподатковується. Після того, як будуть здійснені всі необхідні відрахування пільгових заощаджень, залишиться база, до якої і застосовуватиметься певна ставка податку. Цей принцип одна із основних принципів розрахунку податкових платежів;
  • Висока якість обслуговування. Своєчасне надання заявлених послуг без непередбачених збоїв і технічних питань, що раптово виникають;
  • Всебічний підхід, що забезпечується злагодженою роботою юристів, що спеціалізуються на різних питаннях, що дозволяє вирішувати питання клієнта в професійно та максимально стислий термін.

  Бухгалтерський аутсорсинг також має низку переваг. Насамперед він дозволяє суттєво скорочувати фінансові витрати на забезпечення бухгалтерського обліку. Бухгалтерія на аутсорсингу здійснюється досвідченими професіоналами, що дозволяє власнику бізнесу, який замовив таку послугу, займатися його розвитком, а не розпорошуватися на вирішення питань щодо ведення бухобліку та подання декларацій до контролюючих органів.

  Головними перевагами бухгалтерських послуг на аутсорсингу є:

  • Облік здійснюється фахівцями, які знають усі тонкощі своєї справи;
  • Контроль якості виконаних робіт здійснюється на всіх етапах, що дозволяє не допустити різних прорахунків чи помилок;
  • Бізнес, користуючись послугами бухгалтера на аутсорсингу, перестає бути залежним від наявності у штаті компанії бухгалтера;
  • Оплата здійснюється лише за виконаний обсяг робіт;
  • Непередбачені витрати відсутні. Користуючись послугою бухгалтерського обліку на аутсорсингу, керівник компанії завжди в курсі виконаних послуг та їх вартості, оскільки наша компанія завжди своєчасно подає звіт про виконану нашими співробітниками роботу.

  Наша компанія пропонує кілька комплексних бухгалтерських послуг для бізнесу, що дозволить малому середньому бізнесу вибрати оптимальний варіант.

  Алгоритм передачі бухгалтерського обліку для ТОВ нашим спеціалістам

  Послуги бухгалтерського обліку ТОВ
  Перед підписанням договору співробітництва клієнту детально роз’яснюється весь спектр послуг. Наші спеціалісти зі свого боку виконають усі умови договору у повному обсязі. Після передачі бухгалтерської документації нашим фахівцям вони вестиме бухоблік онлайн, що дозволить бути на зв’язку з клієнтом у разі потреби.

  Укладаючи договір з нашою компанією щодо отримання бух. послуг на аутсорсингу, можна вибрати необхідний перелік послуг та дізнатися ціну цих послуг у комплексі. Довірте нам бухгалтерський облік вашої компанії, і всі рутинні питання будуть вирішені нашими фахівцями. Переведення бухгалтерії на аутсорсинг відбуватиметься протягом двох тижнів.

  Переваги співробітництва з компанією “Аудит Сіріус Плюс”

  Фахівці нашої компанії успішно проводять бухгалтерський облік на аутсорсингу вже протягом 17 років. За цей час кількість наших клієнтів збільшилася в рази, оскільки наші фахівці давно стали професіоналами своєї справи, які знаються на всіх тонкощах бухгалтерії та оподаткування і знають всі нововведення, що періодично з’являються в даній сфері. Скориставшись послугою, що дозволяє здійснювати бухгалтерський облік на аутсорсингу, можна фундаментально зайнятися розвитком власного бізнесу та виробництва, довіривши спеціалістам нашої компанії ведення бухгалтерії та податкового обліку вашої компанії.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023