Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Спрощена система оподаткування (ССО) для ІП

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Спрощена система оподаткування для ІП

  В Україні існує дві системи оподаткування. Спрощена система оподаткування була розроблена та введена в дію з метою зниження податкового навантаження на підприємців, які мають малий бізнес. Спрощена система оподаткування (ССО) є механізм стягування єдиного податку та ведення спрощеного бухгалтерського та податкового обліку та звітності замість сплати окремих податків. Підприємець може вибрати цю систему сплати податків та зареєструватися платником єдиного податку, якщо він та його діяльність відповідатимуть таким вимогам:

  • Підприємець є резидентом України;
  • Не має боргів щодо сплати податків;
  • Ведення дозволеного Законодавством виду діяльності;
  • Відповідність критеріям певної групи платників єдиного податку.

  Для «єдинників» розмір податку може вираховуватись за певною ставкою, а може залежати від розміру виручки підприємця.

  Поділ системи оподаткування на групи

  ПКУ встановлює кілька груп, кожна з яких може сплачувати єдиний податок. Основні відмінності у групах – рівень доходів суб’єктів господарювання та його види діяльності. Усього таких груп – чотири:

  1. До першої групи належать підприємці, які займаються роздрібною торгівлею на ринках або надають побутові послуги населенню, та не мають найманих працівників. Максимальний річний виторг не повинен перевищувати 300 000 грн.;
  2. До другої групи належать підприємці, сфера діяльності яких – торгівля, виробництво, надання побутових послуг населенню. У їхньому штаті не може бути понад 10 працівників. Також до цієї групи належать «єдинники», які володіють закладами громадського харчування (ресторани, кафе). Максимальний річний виторг не повинен перевищувати 1 500 000 грн.;
  3. До третьої групи належать приватні підприємці, діяльність яких не підходить під критерії перших двох груп, а також юридичні особи. Максимальний річний виторг не повинен перевищувати 5 000 000 грн.;
  4. До четвертої групи належать лише суб’єкти господарювання, які займаються сільським господарством.

  Спрощена система оподаткування для ІП, що належать до першої та другої групи «єдинників», дозволяє щомісяця сплачувати фіксовану суму. Її розмір встановлюють органи місцевого самоврядування: максимум 10% від розміру прожиткового мінімуму для 1 групи та максимум 20% від розміру прожиткового мінімуму для 2 групи. Для 3 групи встановлено ставку у розмірі 5% від виручки.

  Крім єдиного податку більшість ІП щомісяця сплачують фіксовану суму ЄСВ.

  Спрощена система оподаткування для ТОВ дозволяє юридичним особам сплачувати єдиний податок за фіксованою ставкою – 5% від обороту. Якщо ж суб’єкт господарювання вирішить добровільно зареєструватися платником податку на додану вартість, то податкову ставку буде знижено до 3%.

  Вартість ведення бухгалтерського обліку ТОВ на ССО є доступною для будь-яких організацій. У 2021 році багато ТОВ, щоб уникнути втрати можливості залишатися платником єдиного податку, зверталися до компанії бухгалтерських послуг – Аудит Сіріус Плюс. Багато консультацій можна отримати в режимі онлайн, що зручно для обох сторін.

  Чи вигідною є спрощена система оподаткування ПДВ безпосередньо для вас, можна уточнити у наших фахівців. Трапляються ситуації, коли добровільна реєстрація платника ПДВ може призвести лише до збільшення податкового навантаження. Тому приймати такі рішення варто лише після консультації з фахівцями у сфері оподаткування.

  Чому варто звернутися до компанії – «Аудит Сіріус Плюс»?

  Спрощена система оподаткування для ТОВ
  Незнання змін у податковому кодексі чи некомпетентність у питаннях бухгалтерського чи податкового обліку зрештою призведе до чималих штрафів. Щоб уникнути проблем та збитків, не слід економити на оплаті послуг бухгалтера. Не обов’язково мати у свого штатного бухгалтера. Можна звернутися за бухгалтерським супроводом до агенції – Аудит Сіріус Плюс. Фахівці компанії мають величезний досвід роботи та необхідний багаж знань. Професійні бухгалтери, аудитори, кадровики, що працюють в компанії – Аудит Сіріус Плюс проведуть консультування з питань сплати податків, складання звітності, оформлення різних бухгалтерських документів та ін. . Зв’язатися зі спеціалістами просто: на сайті є форма замовлення зворотного дзвінка, номер телефону та адреса офісу, де ми приймаємо клієнтів. Також на сайті можна ознайомитись з актуальним прайс-листом на послуги, які пропонує компанія – Аудит Сіріус Плюс.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023