Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Спрощена система оподаткування (ССО)

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Спрощена система оподаткування для ІП

  В Україні існує дві системи оподаткування. Спрощена система оподаткування була розроблена і введена в дію з метою зниження податкового навантаження на підприємців, що мають малий бізнес. Спрощена система оподаткування (ССО) являє собою механізм справляння єдиного податку та ведення спрощеного бухгалтерського і податкового обліку і звітності замість сплати окремих податків. Підприємець може вибрати дану систему сплати податків і зареєструватися платником єдиного податку, якщо він і його діяльність будуть відповідати наступним вимогам:

  • Підприємець є резидентом України;
  • Не має боргів зі сплати податків;
  • Ведення дозволеного Законодавством виду діяльності;
  • Відповідність критеріям певної групи платників єдиного податку.

  Для «єдинників» розмір податку може вираховуватися за певною ставкою, а може залежати від розміру виручки підприємця.

  Поділ системи оподаткування на групи

  ПКУ встановлює кілька груп, кожна з яких може платити єдиний податок. Основні відмінності в групах – рівень доходів суб’єктів господарювання та їх види діяльності. Всього таких груп – чотири:

  1. До першої групи належать підприємці, які займаються роздрібною торгівлею на ринках або надають побутові послуги населенню, і не мають найманих працівників. Максимальна річна виручка не повинна перевищувати 300 000 грн.;
  2. До другої групи належать підприємці, сфера діяльності яких – торгівля, виробництво, надання побутових послуг населенню. У їхньому штаті не може бути більше 10 співробітників. Також до цієї групи належать «єдинники», які володіють закладами громадського харчування (ресторани, кафе). Максимальна річна виручка не повинна перевищувати 1 500 000 грн.;
  3. До третьої групи належать приватні підприємці, чия діяльність не підходить під критерії перших двох груп, а також юридичні особи. Максимальна річна виручка не повинна перевищувати 5 000 000 грн.;
  4. До четвертої групи належать лише суб’єкти господарювання, які займаються сільським господарством.

  Спрощена система оподаткування для ІП, що відносяться до першої та другої групи «єдинників», дозволяє щомісяця платити фіксовану суму. Її розмір встановлюють органи місцевого самоврядування: максимум 10% від розміру прожиткового мінімуму для 1 групи і максимум 20% від розміру прожиткового мінімуму для 2 групи. Для 3 групи встановлена ставка в розмірі 5% від виручки.

  Крім єдиного податку більшість ІП щомісяця платять фіксовану суму ЄСВ.

  Спрощена система оподаткування для ТОВ дозволяє юридичним особам платити єдиний податок за фіксованою ставкою – 5% від обороту. Якщо ж суб’єкт господарювання вирішить добровільно зареєструватися платником податку на додану вартість, то податкова ставка буде знижена до 3%.

  Вартість ведення бухгалтерського обліку ТОВ на ССО є доступною для будь-яких організацій. У 2021 році багато ТОВ щоб уникнути втрати можливості залишатися платником єдиного податку зверталися в компанію бухгалтерських послуг – «Аудит Сіріус Плюс». Багато консультації можна отримати в режимі он-лайн, що зручно для обох сторін.

  Чи вигідна спрощена система оподаткування ПДВ безпосередньо для вас, можна уточнити у наших фахівців. Бувають ситуації, коли добровільна реєстрація платника ПДВ може призвести лише до збільшення податкового тягаря. Тому приймати подібні рішення варто лише після консультації з фахівцями в сфері оподаткування.

  Чому варто звернутися в компанію – «Аудит Сіріус Плюс»?

  Спрощена система оподаткування для ТОВ
  Незнання змін в податковому кодексі або некомпетентність в питаннях бухгалтерського або податкового обліку в кінцевому підсумку призведе до чималих штрафів. Щоб уникнути проблем і збитків, не слід економити на оплаті послуг бухгалтера. Не обов’язково мати в свого штатного бухгалтера. Можна звернутися за бухгалтерським супроводом в агентство – «Аудит Сіріус Плюс». Фахівці компанії мають величезний досвід роботи і необхідний багаж знань. Професійні бухгалтери, аудитори, кадровики, що працюють в компанії – «Аудит Сіріус Плюс» проведуть консультування з питань сплати податків, складання звітності, оформлення різних бухгалтерських документів та ін. Ціна послуг в Києві з бухгалтерського супроводу однозначно нижче, ніж можливі при неправильному веденні бухгалтерії штрафів. Зв’язатися з фахівцями просто: на сайті є форма замовлення зворотного дзвінка, вказаний номер телефону та адресу офісу, де ми приймаємо клієнтів. Також на сайті можна ознайомитися з актуальним прайс-листом на послуги, які пропонує компанія – «Аудит Сіріус Плюс».

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2022