Ведення бухгалтерського та податкового обліку

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Бухгалтерський облік

  В Україні жодна компанія, фірма чи підприємство не можуть працювати без бухгалтерського обліку. Обов’язково ведеться і податковий облік. Бухгалтерський облік гарантує документальне підтвердження економічної діяльності підприємства.

  Однак у сучасних реаліях не всі компанії вважають за необхідне приймати до свого штату бухгалтера. Найчастіше такі рішення зумовлені економічно невигідними для фірми умовами. Частіше невеликим фірмам або організаціям виявляється набагато вигідніше замовити консультування або надання бухгалтерських послуг у спеціалізуються на цьому компаніях. Ціна таких послуг прийнятна для більшості організацій, фірм чи компаній.

  Основні засади ведення бухгалтерського обліку

  Ведення бухгалтерського обліку має здійснюватися знаючим та досвідченим спеціалістом. Тільки в такому випадку можна говорити, що бух. облік показуватиме реальну картину діяльності підприємства. Існує низка принципів, виконання яких дозволить безпомилково вести бухгалтерський облік:

  1. Принцип обачності. Він полягає у використанні певних методик, що перешкоджають представленню сфальшованих даних, оскільки і власники компанії, і перевіряючі органи повинні мати реальні дані;
  2. Принцип повного висвітлення. Вся фінансова документація організації повинна містити максимум відомостей про проведені та про заплановані господарські операції, а також про події, здатні будь-яким чином впливати на них;
  3. Принцип автономності. Кожна компанія, фірма, організація або підприємство є окремою юридичною особою, яка має своє майно, і здатна вести свою господарську діяльність, яка не залежить від фінансового стану власника;
  4. Принцип послідовності. Облікова політика організації має змінюватися протягом усього ведення господарську діяльність. Її обґрунтованість та прозорість мають бути відображені у фінансових звітах;
  5. Принцип безперервності. Усі зобов’язання організації, а також її активи повинні мати оцінку припущення, що компанія продовжуватиме свою діяльність і надалі.

  Кому потрібні послуги бухгалтерського обліку?

  Послуги бухгалтерського обліку можуть бути необхідні компаніям:

  • Той, хто має маленький штат співробітників;
  • Які не знімають свій офіс, а працюють на онлайн;
  • Які тільки розпочинають свою діяльність і ще не мають змоги наймати бухгалтера на постійній основі;
  • Які мають сезонний вид діяльності та не вважають економічно вигідним платити заробітну плату працівникам у той період, коли компанія своєї діяльності не веде.

  Супровід бухгалтерського обліку має власну специфіку, залежить від господарську діяльність організації. Цей момент обговорюється із замовником в індивідуальному порядку.

  Переваги співпраці з «Аудит Сіріус Плюс»

  Податковий облік
  Аудиторська компанія – «Аудит Сіріус Плюс» успішно веде свою діяльність уже протягом 17 років. Одним з основних напрямків кампанії є надання послуг із бухгалтерського та податкового обліку. У нашій компанії працюють професійні бухгалтери, які мають величезний досвід та необхідні знання в галузі бухгалтерського обліку та аудиту.

  Фахівці агентства готові взяти на себе весь обсяг робіт з ведення та відновлення обліку, складання всієї необхідної звітної документації для малого (ІП) та середнього (ТОВ) бізнесу. Компанія – «Аудит Сіріус Плюс» готова займатися всіма необхідними питаннями, пов’язаними з веденням господарської діяльності замовника, щоб звільнити час підприємцям та керівникам компаній для безпосереднього ведення бізнесу.

  Співпраця з компанією – «Аудит Сіріус Плюс» дозволить клієнтам своєчасно отримувати якісне ведення усієї бухгалтерської документації. Вартість бухгалтерського обліку 2022 року буде на порядок нижчою від виплати заробітної плати штатному співробітнику, придбання тематичної бухгалтерської літератури та купівлі необхідного для ведення бухгалтерської та податкової звітності ПЗ.

  Отримати прайс-лист на послуги, як і замовити бухгалтерський облік у компанії – «Аудит Сіріус Плюс» досить просто. На сайті є спеціальна форма замовлення зворотного дзвінка, яку необхідно заповнити. Наш спеціаліст зв’яжеться за лічені хвилини.

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2022

   Розробка сайтуРазработка сайта My master