Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Допомога в розблокуванні податкових накладних ПН/РК

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Розблокування податкової накладної 2021

  Трапляються ситуації, коли податкова інспекція блокує реєстрацію податкової накладної. Що робити в таких випадках, знають не всі. Оптимально – звернутися за допомогою до фахівців компанії бухгалтерських послуг – Аудит Сіріус Плюс, які точно знають, як здійснюється розблокування податкових накладних 2021 року в Україні. Всі дії будуть проведені максимально швидко і з найменшими витратами для замовника.

  Блокування податкових накладних є досить серйозною проблемою для бізнесу, оскільки здатна не тільки паралізувати його роботу, а й поставити під загрозу його існування в цілому. У такій ситуації не варто втрачати час. Звернення в надійну і перевірену компанію дозволить отримати бажаний результат вже незабаром.

  Чому блокуються податкові накладні ПН/РК?

  Всі заходи, спрямовані на блокування ПН/РК, спрямовані на запобігання фіктивних схем, ухилення від сплати податків. Однак такі неприємні дії можуть торкнутися і компаній, реально які ведуть свій бізнес, необгрунтовано поставивши під удар їхню репутацію.

  Критеріями для блокування є:

  1. Критерії ризикованості платника податку на додану вартість;
  2. Список показників, які є підстава для визначення позитивної податкової історії платника податку на додану вартість;
  3. Критерії ризикованості здійснення фінансових операцій.

  Іноді блокування ПН/РК відбувається по помилку, допущену фіскальною службою.

  Платник ПДВ може отримати повідомлення про те, що ПН/РК заблоковані, може через електронний кабінет. Йому буде надіслано квитанцію, що містить в собі такі відомості:

  • Дата складання ПН/РК і її номер;
  • Список критеріїв ризикованості платника ПДВ, а також операцію, які є підставою для зупинки реєстрації ПН/РК;
  • За кожним критерієм представлений розрахунок;
  • Пропозиція платнику податку на додану вартість уявити копії документів і пояснення, які стануть обґрунтуванням для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної або про відмову.

  Що робити при блокуванні податкових накладних?

  Платник ПДВ має право відстоювати представляти комісії регіонального рівня докази своєї надійності. Документи можна подавати в електронному вигляді. Особливу увагу слід приділяти написанню пояснювальних, які також додаються до пакету поданих документів. На логічність проведення операцій комісія звертає особливу увагу.

  При виникненні сумнівів, що самостійні дії з розблокування ПН/РК увінчаються успіхом, то допомога в розблокуванні податкових накладних готові запропонувати професійні юристи, бухгалтери та аудитори агентства – Аудит Сіріус Плюс.

  Дії фахівців компанії – «Аудит Сіріус Плюс»

  Розблокування розрахунків коригування

  Фахівці компанії проводять консультування онлайн і розповідають потенційному клієнту, як буде проводитися розблокування розрахунків коригування та податкових накладних. Після ретельного аналізу ситуації клієнта здійснюється підготовка всіх необхідних документів. Це може бути як пакет пояснювальних документів, так і підготовка, і подача скарги на дії регіональних комісій. В результаті професійних дій наших фахівців клієнт отримає розблоковані і зареєстровані НН.

  Замовивши бухгалтерське обслуговування в компанії – Аудит Сіріус Плюс, можна бути впевненим, що в майбутньому компанія або організація не отримає статус ризикованості, що гарантує відсутність блокування ПН/РК в майбутньому. Фахівці нашої компанії зможуть розблокувати податкові накладні в Києві на будь-якій стадії.

  Вартість послуги розблокування можна уточнити на сайті в розміщеному там актуальному прайс-листі. Також є можливість звернутися за допомогою в онлайн-чат, де фахівець компанії озвучить не тільки ціну, але і надасть детальнішу інформацію з питання.

  Компанія – Аудит Сіріус Плюс надає допомогу в розблокуванні податкових накладних та інших регіонах України: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано- Франківськ, Кам’янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Нікополь, Бровари, Павлоград.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023