Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Консультація з бухгалтерського та податкового обліку (ПДВ)

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  На сьогодні консультації з бухгалтерського обліку та оподаткування (ПДВ) є одними з найбільш затребуваних послуг. Це зумовлено тим, що є безліч ФОП та юридичних осіб, яким необхідно якісно та професійно вирішити фінансову проблему у стислий термін.

  У яких випадках без онлайн-допомоги бухгалтера не обійтися?

  Консультація бухгалтера онлайн
  Трапляються ситуації, коли бухгалтер, що працює в штаті компанії, не може втілити у життя всі потреби керівництва. Зазвичай це відбувається через недостатню кваліфікацію співробітника.

  Консультування з податкового обліку буде необхідним, якщо керівництво компанії заявляє про свої плани щодо оптимізації питання сплати податків або потрібне планування витрат компанії на певний термін.

  Консультація з бухгалтерського обліку є актуальною для штатного бухгалтера в тих випадках, коли виникають нестандартні ситуації або коли податкова інспекція проводить позапланову перевірку. Подібна консультація знадобиться і під час підготовки до своєчасного формування фінансової звітності.

  Як надається послуга з бухгалтерського обліку?

  Консультація бухгалтера онлайн може бути одноразовою послугою. А може послуга надаватись в Україні на постійній основі.

  До разових консультацій вдаються бізнесмени у випадках, коли їх штатний бухгалтер, кваліфікація якого їх повністю влаштовує, з якоїсь причини відсутня. Ціна такої послуги в компанії – Аудит Сіріус Плюс залишається настільки доступною, що її замовляють у 2022 році частіше, ніж раніше.

  Консультація юриста з бухгалтерського обліку може бути потрібна організації в період перевірки, що проводиться податковою службою. Також юрист зможе проконсультувати, якщо справа про сплату/несплату податків дійшла до суду.

  Консультації бухгалтера з ІП або ТОВ можуть надаватися і на постійній основі, що дозволить бізнесу швидше та продуктивніше розвиватися, оскільки він зможе вчасно реагувати на будь-які зміни у податковому законодавстві. У такому разі до цієї послуги можуть входити:

  • Консультування з усіх питань, пов’язаних із бухгалтерським обліком та оподаткуванням;
  • Складання первинної документації;
  • Здійснення аналізу господарських договорів з погляду сплати податків;
  • Своєчасне подання інформації клієнту про майбутні зміни до податкового законодавства та про зміни, що набрали чинності;
  • Проведення консультацій з питань оптимізації оподаткування.

  Вартість послуги з бухгалтерського та податкового обліку

  Вартість послуги може бути різною, оскільки вона залежить від обсягу послуг та специфіки господарської діяльності компанії-замовника. На попередній консультації в агенції – Аудит Сіріус Плюс можна уточнити вартість послуги. Також на сайті розміщено актуальний прайс-лист на послуги, що надаються нашою агенцією. Варто зауважити і той момент, що, зрештою, консультації на постійній основі обійдуться замовнику дешевше ніж разова консультація бухгалтера.

  Переваги співпраці з компанією – «Аудит Сіріус Плюс»?

  Консультації з бухгалтерського обліку та оподаткування

  Компанія бухгалтерських послуг – Аудит Сіріус Плюс успішно веде свою діяльність вже понад 17 років. У компанії працюють професійні та досвідчені бухгалтери, юристи, кадровики, які у будь-який момент можуть надати допомогу у питаннях, що стосуються бухгалтерського та податкового обліку.

  Співпраця з Аудит Сіріус Плюс має низку переваг:

  1. Конфіденційність. Компанія гарантує, що ніякі відомості про клієнта, його діяльність та фінансовий стан не будуть розголошуватися будь-де, оскільки безпека клієнта є одним з наших пріоритетів;
  2. Відповідальність. Компанія повністю несе відповідальність за всі дії своїх фахівців, оскільки ми цінуємо довіру наших клієнтів. Усі взяті на себе зобов’язання компанія – Аудит Сіріус Плюс виконує в повному обсязі;
  3. Робота онлайн. Цей режим роботи дозволяє швидше вирішувати будь-які питання клієнта. А також дозволяє консультувати замовників у Києві чи в будь-якому іншому населеному пункті України;
  4. Якість. Усі дії здійснюються в рамках законодавства та з користю для клієнта.

  Компанія — Аудит Сіріус Плюс також надає допомогу в консультації бухгалтерських та податкових послуг та в інших регіонах України: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне , Івано-Франківськ, Кам’янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Нікополь, Бровари, Павлоград.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023