Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Фінансовий аналіз стану бухгалтерського та податкового обліку компанії

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Експрес-аналіз фінансового стану компанії

  Аналіз стану бухгалтерського обліку

  Регулярно здійснюється аналіз бухгалтерії дає можливість підприємцю бути впевненим в тому, що всі грошові операції ведуться правильно, а також що при веденні обліку не були допущені будь-які помилки. Вчасно виявлені помилки дозволяє своєчасно виправляти їх, запобігаючи накладення контролюючими органами штрафних санкцій.

  Експрес-аналіз не відноситься до переліку аудит-послуг, тому всі висновки, що подаються по закінченню огляду не слід прирівнювати до аудиторського висновку. Експрес-огляд може проводитися по певної ділянки огляду, наприклад, аналіз стану податкового обліку з ПДВ, або аналіз стану податкового обліку по УСН. А може бути проведено по всій діяльності організації. Аналіз стану бухгалтерського обліку може проводитися тільки за період не більше трьох років.

  Кому необхідна оцінка бухгалтерії?

  • Аналіз стану бухгалтерського обліку актуальне для власників малого бізнесу. Досить часто штат компанії невеликий, а плинність кадрів велика. Тому часто виникають ситуації, коли фахівці не встигають вникати в суть справ, і звільняються. У таких випадках бізнесмен не може бути впевнений в правильному і безпомилковому веденні всієї бухгалтерської і податкової документації та звітності;
  • Аналіз поточного стану компанії слід проводити, якщо компанія очікує великих інвестиційних вливань, які можуть надійти тільки після ознайомлення потенційних інвесторів з результатами аналізу;
  • Новому керівництву компанії при зміні керівництва або головбуха не зайвим буде провести експрес-аналіз стану бухгалтерського і податкового обліку;
  • Керівництву компанії, яка бажає оптимізувати податки і скоротити витрати компанії необхідно замовляти аналіз фінансово-економічного стану компанії. Висновки, які надаються по закінченню аналізу, зможуть вказати на проблемні моменти, що полегшить досягнення поставлених цілей.

  У яких випадках слід замовляти аналіз фінансового стану компанії?

  1. Якщо компанія або організація змушена регулярно платити штрафи і пеню по причині неправильного ведення бухгалтерського або податкового обліку бухгалтерами компанії;
  2. Якщо у керівника компанії є підозри, що суми податків, які сплачує компанія, завищені;
  3. Якщо штатний бухгалтер не здатний запропонувати варіанти оптимізації податків;
  4. Якщо керівник компанії змушений відвідувати податкову інспекцію замість бухгалтера;
  5. Якщо рахунки в банку регулярно блокуються через нарахування штрафних санкцій;
  6. Якщо компанія недоотримує можливий прибуток;
  7. Якщо банк відмовив в наданні кредиту через неправильну фінансової звітності;
  8. Якщо бухгалтер на аутсорсингу раптово припинив співпрацю;
  9. У разі продажу або покупки бізнесу. Аналіз зможе показати, наскільки правильно велася бухгалтерія, запобігти можливим втратам фінансів, не допустити проблем з податковою інспекцією, отримати інформацію про ринкову вартість компанії.

  Крім того, проведення експрес-аналізу бухгалтерського і податкового обліку дасть можливість оцінити, наскільки кваліфікованим є штатний бухгалтер, якщо якість його роботи не викликає довіри. У разі, коли бухгалтер працює неофіційно, то нести матеріальну відповідальність за неправильне ведення документації, йому не доведеться. І така безкарність може стати причиною несумлінного виконання обов’язків. Нерідко в подібних ситуаціях керівництво компанії дізнається про неправильне ведення бухгалтерського і податкового обліку вже після того, як бізнесу завдано збитків.

  Переваги співпраці з компанією – «Аудит Сіріус Плюс»

  Аналіз поточного стану компанії
  Агентство бухгалтерських послуг – Аудит Сіріус Плюс надає послугу експрес-аналізу бухгалтерського і податкового обліку підприємства, які в Україні в 2021 році користуються великим попитом. Малий і середній бізнес в Києві і інших містах України досить часто замовляє дану послугу. В умовах сучасних реалій експрес-аналіз фінансового стану страхової компанії не менш затребуваний. І цю послугу також можна замовити в компанії – Аудит Сіріус Плюс, де працюють професійні бухгалтери та аудитори. Наші фахівці працюють і в онлайн-режимі, що дозволяє співпрацювати з компаніями та організаціями, фізично розташованими в різних куточках країни. Вони проводять консультування з усіх питань, пов’язаних з веденням бухгалтерського та податкового обліку. Вартість послуг залишається доступною при будь-яких умовах. Актуальний прайс-лист з переліком послуг, що надаються компанією – Аудит Сіріус Плюс, і їх ціною розміщений на сайті. Для отримання професійної консультації достатньо заповнити форму для замовлення зворотного дзвінка.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023