Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Досягнення реальних успіхів у веденні бізнесу може бути спонтанним. Отримати бажаний результат можна лише у разі регулярного застосування методів ефективного управління.

  Що таке внутрішній аудит підприємства?

  Внутрішній бухгалтерський аудит
  Практично всі, хто веде свій бізнес, добре знають, як правильно організувати ефективне ведення бухгалтерського та податкового обліку. На наступному етапі грамотного розвитку бізнесу слід зайнятися організацією контролю відділу бухгалтерії. Проведення внутрішнього аудиту дасть змогу виявити порушення у веденні обліку до того, як їх виявить перевірка контролюючих органів.

  Внутрішній аудит є проведення незалежних перевірок та надання професійних консультацій, мета яких виявити слабкі місця у веденні обліку та запропонувати вирішення ситуації з метою її удосконалення надалі.

  Проведення внутрішнього аудиту відкриває перед компанією можливості досягнення певних цілей шляхом застосування систематизованого та послідовного підходу до оцінювання та методів підвищення ефективності виробничих, облікових та управлінських процесів.

  Які організації рекомендують проведення внутрішнього аудиту?

  Для всіх організацій, що належать до категорій малого та мікробізнесу, рекомендується проведення внутрішнього аудиту не рідше ніж раз на 12 місяців. Іноді вносяться різні корективи до податкового законодавства, змінюються ті чи інші вимоги ведення обліку чи подання звітностей у контролюючі органи. Усе це вимагає внесення коректив до вже усталеного процесу ведення бухгалтерського та податкового обліку. Внутрішній аудит однієї зі своїх головних цілей ставить попередження ризиків, а його проведення гарантує відсутність проблем у подальших відносинах із контролюючими органами.

  Досить часто саме людський чинник є головною проблемою, яка може призвести до зайвих фінансових витрат. Будь-який фахівець, і бухгалтер не є винятком, може бути недбалим щодо виконання своїх професійних обов’язків. Замовлення послуги внутрішнього аудиту дозволить провести позапланову перевірку діяльності компанії, що дозволить на поточному етапі виявити недоліки, усунути які можна без влучення під штрафні санкції з боку контролюючих органів.

  Найбільшим компаніям не зайвим матиме свого штатного співробітника, здатного проводити внутрішній аудит.

  Що входить до послуги внутрішнього аудиту?

  Замовивши у нас цю послугу, клієнт отримує:

  • Здійснення перевірки ведення бухгалтерського та податкового обліку;
  • Здійснення аналізу діяльності підприємства;
  • Здійснення перевірки правильності подання різних звітностей;
  • Визначення того, наскільки правильно розподілені обов’язки між співробітниками бухгалтерії, і наскільки вони компетентні у виконанні своїх обов’язків;
  • Здійснення перевірки правильності ведення первинних бухгалтерських документів, своєчасність подання необхідних відомостей для внесення до податкових реєстрів тощо;
  • Визначення того, наскільки відомості, зазначені у звітності, відповідають відомостям, зазначеним у первинній документації;
  • Визначення того, наскільки точно виконувались усі існуючі вимоги ПК під час складання та подання звітностей та декларацій;
  • Здійснення оціночних дій щодо активів підприємства та аналізу їхнього контролю;
  • Здійснення аналізу того, наскільки наявна структура компанії відповідає поставленим перед бізнесом цілям;
  • Розкриття ризиків, пов’язаних з тим, як налагоджується взаємодія між різними відділами компанії, та формулювання обов’язків, що виконуються різними співробітниками;
  • Розтин ризиків, пов’язаних з безпосередньою діяльністю компанії (логістичні ланцюжки, складування товару, робота маркетингових служб та ін), та здійснення їх аналізу;
  • Здійснення аналізу об’єктивності бюджету, що виділяється для наявних на практиці економічних показників;
  • Здійснення аналізу організації обліку кадрів для підприємства чи організації;
  • Проведення перевірки правильності оформлення різної кадрової документації;
  • Проведення перевірки правильності ведення внутрішньої документації;
  • Здійснення аналізу складання бюджету, надання допомоги у фінансовому плануванні.

  Коли внутрішній аудит буде завершено, фахівець подасть письмово рекомендації з питань підвищення ефективності ведення бухгалтерського обліку, пропише виявлені помилки та способи їх виправлення, дасть вичерпні висновки про професіоналізм бухгалтерів і за необхідності вкаже, чи слід їм підвищувати свою кваліфікацію.

  Скільки коштує послуга внутрішнього аудиту?

  Ціна питання є індивідуальною, оскільки залежить від обсягів та складності виконуваних робіт. Вартість обговорюється із клієнтом до початку проведення аудиту.

  Вигоди від співпраці з нашою компанією – Аудит Сіріус Плюс.

  Наші спеціалісти – досвідчені професіонали, які вже багато років займаються діяльністю у сфері бухгалтерського аудиту. Серед наших клієнтів – малий, середній та великий бізнес.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023