Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Консалтингові послуги

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Надання консалтингових послуг

  Ми пропонуємо консалтингові послуги на найвигідніших умовах. У 2022 році багато компаній переводять співробітників на віддалений формат зайнятості. Це відкриває додаткові можливості для аутсорсингу.

  Ми надаємо консалтингові послуги, і у наших клієнтів є ряд причин звернутися саме до нас:

  • Економія коштів. Використовуйте консалтингові послуги для бізнесу строго за потребою. Оплачуйте лише той час, який наші співробітники дійсно використали на благо вашої компанії.
  • Зручність. Професійні юристи та бухгалтери вирішать будь-яке термінове завдання. Рекомендується замовляти юридичні консалтингові послуги у випадках, коли штатні співробітники підприємства не справляються з потоками роботи.
  • Доступність. Незалежно від форми організації: ТОВ, товариство з обмеженою відповідальністю, альтернативний формат, ми готові надати допомогу та сприяння у вирішенні ваших питань.

  Про додаткові причини звернутися до компанії бухгалтерських послуг – Аудит Сириус Плюс дізнайтесь по телефону, або зв’яжіться з консультантами одним із альтернативних способів.

  Кому вигідні консалтингові послуги

  Оскільки вартість консалтингових послуг під час використання аутсорсингу багаторазово знижується, пропозицію стає вибирають організації, які прагнуть скоротити витрати.

  Аутсорсинг вигідний наступним видам бізнесу:

  1. Малі підприємства. Професійне консультування допомагає позбавитися проблем із бізнесом, вирішити навіть складні завдання. Робота може бути виконана за пару днів, тому ціна послуг невелика. Якщо працівників наймати на постійну роботу, буде потрібно вливання великих коштів.
  2. Середній бізнес. Дані підприємства також не завжди можуть утримувати власний штат експертів та спеціалістів, щоб забезпечувати грамотну роботу бухгалтерії. Замовлені за допомогою аутсорсингу бухгалтерські консалтингові послуги дозволяють позбутися цього недоліку.
  3. Великий бізнес. Найчастіше такі організації замовляють послуги юридичним особам, оскільки великий бізнес хоче і бажає скорочувати витрати. Зазначається, що цей тип бізнесу може дозволити утримувати власний штат співробітників. В порівнянні з аутсорсингом.

  Користь консалтингових послуг

  Отримання консалтингових послуг допомагає скоротити витрати підприємства. Точна сума економії залежить від розміру організації, якою надаються послуги. За загальним правилом, що менше бізнес, то вища економія буде у відсотковому відношенні від загальної кількості капіталу. Великі компанії можуть заощадити більше коштів у абсолютних цифрах.

  Причина в тому, що прайс на роботу бухгалтера в цілому приблизно той самий. Якщо послуги виявляються фізичним особам, його праця може з’їсти десятки відсотків бюджету компанії, у той час як при роботі з великими юридичними структурами може йтися частка відсотка. Це твердження вірніше, що найчастіше консалтингові послуги бухгалтерський облік замовляють на вирішення разової завдання.

  Малий бізнес також отримує вигоду потребують додаткового захисту від згубного впливу з боку великих гравців. Насамперед йдеться про те, щоб надання консалтингових послуг було доступним для кожного бажаючого. Ми цьому сприяємо, отже, пропонуємо клієнтам максимально доступні ціни.

  Зазначається, що можна зайти на офіційний сайт компанії, щоб отримати додаткову інформацію про те, як надаються послуги, а також відомості щодо роботи бухгалтерії.

  Компанія прагне бути соціально відповідальною, тому підтримує малим підприємствам, роблячи надання корисних відомостей для самостійного вивчення. Внаслідок цього малий бізнес може отримати інформацію, якої вистачить для самостійного захисту своїх інтересів.

  Іноді підприємству може бути надіслано нульову звітність. Це потрібно, якщо підприємство не працювало останній рік. Ми допоможемо це зробити в максимально короткі терміни, створимо грамотну нульову звітність незалежно від того, була обрана УСН як система оподаткування чи ні.

  Вартість надання консалтингових послуг

  Вартість консалтингових послуг
  Ціна залежить від типу послуг, що замовляються:

  • Ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб будь-якої форми;
  • Ведення ФОП;
  • Допомога підбору відповідної системи оподаткування;
  • Відновлення обліку;
  • Абонентське обслуговування;
  • інше.

  Точну ціну буде повідомлено консультантами після вашого дзвінка до компанії.

  Консалтингові послуги в Києві від компанії — Аудит Сириус Плюс

  Для оформлення замовлення на отримання консалтингових послуг В Україні зателефонуйте за опублікованим на сайті номером телефону.

  Альтернативний варіант – напишіть в онлайн-чат компанії. Консультанти допоможуть вирішити вашу проблему будь-якої складності, ретельно вникнувши в поточну ситуацію.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023