Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Допомога при виборі системи оподаткування

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  В Україні існує дві системи оподаткування: загальна та спрощена. Для підприємця-початківця залишається актуальним питання вибору системи оподаткування. Для цього слід визначитись, хто буде основним покупцем чи споживачем послуг.

  Яку систему оподаткування ІП вибрати?

  Вибір системи оподаткування 2021
  Вибір системи оподаткування під час реєстрації ІП має бути усвідомленим та добре прорахованим. Заяву про вибір системи оподаткування можна подавати лише щорічно. Відкликати заяву неможливо.

  ССО має 4 групи, кожна з яких має відмінності у розмірі максимального річного доходу, можливості приймати на роботу працівників та розміру податкової ставки.

  Загальна система оподаткування має фіксовані процентні ставки на сплату ПДВ та податку на прибуток.

  Щоб не помилитися з вибором системи оподаткування, варто отримати консультування у компанії бухгалтерських послуг – Аудит Сіріус Плюс. Вартість послуг компанії у 2022 році залишається доступною для всіх бажаючих.

  Вибір системи оподаткування для ІП у 2022

  Вибір спрощеної системи оподаткування буде доречний у разі, якщо бізнес орієнтований фізичних осіб. Якщо ж основними клієнтами будуть підприємства, то варіантів може бути кілька.

  Спрощена система оподаткування дозволяє платникам податків сплачувати або фіксовану суму, або сплачувати певний відсоток від загальної суми коштів, що надійшли на розрахунковий рахунок.

  Вибір системи оподаткування для юридичних осіб

  Вибір системи оподаткування для ТОВ не менш актуальний, ніж для ІП. Юридичні особи можуть сплачувати податок на прибуток підприємств, якщо вони оберуть загальну систему оподаткування. Розрахунок прибутку хоч і має багато схожого з розрахунком чистого доходу, але все ж таки краще довірити ведення та облік усіх фінансових операцій спеціалісту, щоб не виникло проблем при сплаті податків. Завжди можна звернутися онлайн до компанії – Аудит Сіріус Плюс за допомогою.

  Юридичні особи, на відміну від ФОП, які можуть обирати групу при сплаті єдиного податку, обмежені лише третьою. У такому разі ТОВ доведеться платити 5% від обороту коштів, або 3% від обороту коштів, якщо ТОВ добровільно реєструється як платник ПДВ.

  Однак за таких привабливих відсоткових ставок на єдиному податку, юридичним особам варто ретельно прораховувати, яка система оподаткування для них є оптимальною. Ціна помилки при виборі може бути надто високою. Професійним бухгалтерам або аудиторам компанії – Аудит Сіріус Плюс завжди готові надати допомогу у цьому та інших питаннях. Часто для ТОВ УСН виявляється менш привабливою, ніж для ФОП. Фахівці агентства проведуть порівняння результатів розрахунків усіх можливих варіантів з урахуванням прогнозованих сум прибутку та витрат та озвучать рекомендації щодо вибору системи оподаткування.

  Заява про вибір системи оподаткування

  Вибір системи оподаткування під час реєстрації ІП

  Організаціям та підприємцям, які мають невеликі витрати та непоганий прибуток, варто вибирати УСН. Заява подається до ДПС за місцем реєстрації платника податків у таких випадках:

  1. При реєстрації юридичної та фізичної особи, якщо вони впевнені, що працюватимуть з ССО;
  2. За бажання змінити систему оподаткування, перейшовши із загальної на спрощену;
  3. При зміні групи «єдинників»;
  4. Якщо відбулися будь-які зміни до реєстраційних або інших даних платника податків (змінюється вид діяльності, змінилася адреса та ін.);
  5. При переході на загальну систему оподаткування.

  Бланк заяви при першій реєстрації та зміні системи оподаткування, а також для фізичних та юридичних осіб однаковий. У кожному конкретному випадку слід відзначати галочкою потрібний пункт.

  Подати заяву про вибір системи оподаткування для ІП можна:

  • Особисто, роздрукувавши та заповнивши затверджену форму;
  • Через державного реєстратора;
  • Поштою, надіслати листа з повідомленням та описом;
  • В електронній формі.

  Вигідна співпраця з компанією – «Аудит Сіріус Плюс»

  На сайті компанії вказано перелік послуг з ведення бухгалтерського та податкового обліку в Києві та інших містах України, а також прайс-лист та контактний номер телефону.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023