Допомога при виборі системи оподаткування

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  В Україні існує дві системи оподаткування: загальна та спрощена. Для починаючого підприємця залишається актуальним питання вибору системи оподаткування. Для цього слід визначитися, хто буде основним покупцем або споживачем послуг.

  Яку систему оподаткування ІП вибрати?

  Вибір системи оподаткування 2021
  Вибір системи оподаткування при реєстрації ІП повинен бути усвідомленим і добре прораховане. Заява про вибір системи оподаткування можна подавати лише раз на рік. Відкликати заяву не представляється можливим.

  ССО має 4 групи, кожна з яких має відмінності в розмірі максимального річного доходу, можливості приймати на роботу співробітників і розміру податкової ставки.

  Загальна система оподаткування має фіксовані процентні ставки на сплату ПДВ та податку на прибуток.

  Щоб не помилитися з вибором системи оподаткування, варто отримати консультування в компанії бухгалтерських послуг – «Аудит Сіріус Плюс». Вартість послуг компанії в 2021 році залишається доступною для всіх бажаючих.

  Вибір системи оподаткування для ІП в 2021

  Вибір спрощеної системи оподаткування буде доречний в тому випадку, якщо бізнес орієнтований на фізичних осіб. Якщо ж основними клієнтами будуть підприємства, то варіантів може бути декілька.

  Спрощена система оподаткування дозволяє платникам податків оплачувати або фіксовану суму, або платити певний відсоток від загальної суми коштів, що надійшли на розрахунковий рахунок.

  Вибір системи оподаткування для юридичних осіб

  Вибір системи оподаткування для ТОВ не менш актуальне, ніж для ВП. Юридичні особи можуть сплачувати податок на прибуток підприємств, якщо вони виберуть загальну систему оподаткування. Розрахунок прибутку хоч і має багато схожого з розрахунком чистого доходу, але все ж краще довірити ведення і облік всіх фінансових операцій фахівця, щоб не виникло проблем при сплаті податків. Завжди можна звернутися онлайн в компанію – «Аудит Сіріус Плюс» за допомогою.

  Юридичні особи, на відміну від ФОП, які можуть вибирати групу при сплаті єдиного податку, обмежені лише третьою. В такому випадку ТОВ доведеться платити 5% від обороту коштів, або 3% від обороту коштів, якщо ТОВ добровільно зареєструється як платник ПДВ.

  Однак при таких привабливих процентних ставках на єдиному податку, юридичним особам варто ретельно прораховувати, яка система оподаткування для них є оптимальною. Ціна помилки при виборі може бути занадто високою. Професійним бухгалтерам або аудиторам компанії – «Аудит Сіріус Плюс» завжди готові надати допомогу в цьому та інших питаннях. Часто для ТОВ ССО виявляється менш привабливою, ніж для ФОП. Фахівці агентства проведуть порівняння результатів розрахунків всіх можливих варіантів з урахуванням прогнозованих сум прибутку і витрат і озвучать рекомендації щодо вибору системи оподаткування.

  Заява про вибір системи оподаткування

  Вибір системи оподаткування при реєстрації ІП

  Організаціям і підприємцям, які мають невеликі витрати і непоганий прибуток, варто вибирати ССО. Заява подається до ДПС за місцем реєстрації платника податків у таких випадках:

  1. При реєстрації юридичної особи та фізичної особи, якщо вони впевнені, що будуть працювати з ССО;
  2. При бажанні змінити систему оподаткування, перейшовши із загальної на спрощену;
  3. У разі зміни групи «єдинників»;
  4. Якщо відбулися які-небудь зміни в реєстраційних або інших даних платника податків (змінюється вид діяльності, змінився адреса та ін.);
  5. При переході на загальну систему оподаткування.

  Бланк заяви при першій реєстрації і при зміні системи оподаткування, а також для фізичних і юридичних осіб однаковий. У кожному конкретному випадку слід відзначати галочкою потрібний пункт.

  Подати заяву про вибір системи оподаткування для ІП можна:

  • Особисто, роздрукувавши і заповнивши затверджену форму;
  • Через державного реєстратора;
  • Поштою, відправити лист з повідомленням і описом;
  • В електронній формі.

  Вигідне співробітництво з компанією – «Аудит Сіріус Плюс»

  На сайті компанії вказано перелік послуг, що надаються з ведення бухгалтерського та податкового обліку в Києві і в інших містах України, а також прайс-лист і контактний номер телефону.

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2022

   Розробка сайтуРазработка сайта My master