Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Бухгалтерські послуги для IT компаній Львів

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Бухгалтерія для IT-компаній

  У сучасному світі сфера інформаційних технологій характеризується дуже стрімким розвитком по всьому світу, і в Україні в тому числі. Щоденне життя сучасної людини супроводжується використанням техніки, різноманітного призначення від побутових приладів, гаджетів до автоматизованих системних блоків. Тому уявити побут та працю без виробів ІТ-індустрії неможливо. Однією із її основних складових професійних напрямів є написання програм та вдосконалення їх в подальшому. Важливість ІТ-компаній має велике значення для повноцінної роботи багатьох підприємств у різноманітних сферах.

  Ведення бухгалтерії ІТ-компаній має певні особливості щодо оподаткування, отримання доходів та інших напрямків. Тому загальних знань щодо бухгалтерського обліку та аудиту буде недостатньо. Фахівці аудиторської компанії «Аудит Сіріус Плюс» надають кваліфіковані бухгалтерські послуги, які строго відповідають вимогам законодавства та мінімізують витрати. Працюючи за таким принципом, ми займаємось своєю справою, дозволяючи тим самим фахівцям ІТ-галузі не відволікатись на фінансовий менеджмент, а працювати лише по своїй специфікації, створюючи нові продукти.

  Що краще, штатний працівник в ІТ-компанії чи залучений фахівець?

  Існують ІТ-компанії, в яких для ведення бухгалтерської справи у штаті існують посади бухгалтерів, а деякі фірми для цього залучають профільних спеціалістів аудиторських компаній.

  Які ж позитивні та негативні моменти слід виділити в обох випадках?

  Бухгалтерія ІТ-компаній має дуже велику відмінність та свою специфіку ведення від бухгалтерської справи інших видів господарської діяльності. Знайти кваліфікованого фахівця саме в цій галузі буває важко, а інколи і неможливо. Частіше за все, ІТ-компанії співпрацюють з фізичними особами-підприємцями (ФОП), які займаються розробкою програмного забезпечення. Тому веденням їх бухгалтерії теж потрібно займатись.

  Фахівець-бухгалтер з ведення бухгалтерського обліку юридичних осіб, як правило, не володіє достатньою інформацією у галузі обліку, аудиту та фінансового менеджменту ІТ-компаній. Відсутність кваліфікації фахівця призводить до помилок, які тягнуть за собою не лише фінансові розтрати, виплати штрафів, але й можуть призвести до адміністративної та кримінальної відповідальності.

  Тому раціональним рішенням буде скористатись послугами аутсорсинг-компаній з надання аудиторських послуг, які спеціалізуються саме на роботі з ІТ-компаніями. Крім впевненості в правильному ведені бухгалтерії не потрібно буде організовувати робоче місце та забезпечувати штатного бухгалтера технікою, витратними матеріалами та платити податки за найманого працівника. Єдиною перевагою наявності штатного бухгалтера в компанії є його знаходження, так би мовити, «під рукою». Також його заробітна плата може бути меншою, в порівняні з оплатою послугів бухгалтера с аутсорсингової-компанії. Але якість ведення бухгалтерського обліку фахівцем аудиторської компанії «Аудит Сіріус Плюс» в результаті може зекономити значні кошти та репутацію компанії.

  Що ефективніше, ФОПу вести бухгалтерію самому чи користуватись послугами фахівця?

  Наявність знань у підприємця щодо ведення бухгалтерського обліку свого ФОПу є, скоріше, виключенням, аніж правилом. Фахівці ІТ-індустрії поглибленні в виконання своїх функціональних обов’язків, а саме – в розробку програмного забезпечення, тестування, створення дизайну, складанням кодів тощо. Тому часу на вивчення особливостей фінансового менеджменту ІТ-компаній та його ведення в них, як правило, не вистачає. Це призводить до подання неправильних та несвоєчасних звітів у державні органи. Крім того, законодавство України регулярно має зміни, відстеження яких дозволяє уникнути помилок у бухгалтерії підприємства. Саме тому краще користуватись послугами аудиторської компанії «Аудит Сіріус Плюс». Окрім того, такий підхід до ведення бухгалтерії дозволить ФОПу виключити паперову тяганину.

  Чому обирають фахівців аудиторської компанії «Аудит Сіріус Плюс»?

  Вже на протязі тривалого часу нашої професійної діяльності з кожним роком збільшується кількість задоволених постійних клієнтів. Це легко пояснити цілим рядом наших переваг серед інших компаній:

  1. Наявність багаторічного досвіду роботи з ІТ-компаніями та підприємцями різного масштабу.
  2. Суворе дотримання конфіденційності клієнтів будь то велика компанія, чи окрема фізична особа.
  3. Фахівці нашої компанії самостійно ведуть усі паперові роботи, турбуючи власника лише один раз на місяць, для підпису документації.
  4. Забезпечуємо первинний аудит діяльності компанії за попередній період на початку нашої співпраці, що дозволяє виявити помилки та заборгованості.
  5. Здійснюємо постійний моніторинг інформації на сайті ДФС відносно сплати боргів та податків, що виключає можливість виникнення помилок.
  6. Слідкуємо про всі зміни законодавства бухгалтерського обліку та вчасно інформуємо про них власників ІТ-компаній.
  7. Для вирішення термінових питань, провідний фахівець аудиторської компанії, який займається саме вашою компанією, завжди на зв’язку.

  Співпраця з фахівцями аутсорсингової компанії по наданню аудиторських послуг «Аудит Сіріус Плюс» – це раціональне рішення правильного та законного ведення бухгалтерського обліку на ІТ-підприємстві.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023