Експрес аналіз стану податкового та бухгалтерського обліку

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Аналіз стану бухгалтерського обліку

  Регулярно здійснюється аналіз бухгалтерії дає можливість підприємцю бути впевненим в тому, що всі грошові операції ведуться правильно, а також що при веденні обліку не були допущені будь-які помилки. Вчасно виявлені помилки дозволяє своєчасно виправляти їх, запобігаючи накладення контролюючими органами штрафних санкцій.

  Експрес-аналіз не відноситься до переліку аудит-послуг, тому всі висновки, що подаються по закінченню огляду не слід прирівнювати до аудиторського висновку. Експрес-огляд може проводитися по певної ділянки огляду, наприклад, аналіз стану податкового обліку з ПДВ, або аналіз стану податкового обліку по УСН. А може бути проведено по всій діяльності організації. Аналіз стану бухгалтерського обліку може проводитися тільки за період не більше трьох років.

  Кому необхідна оцінка бухгалтерії?

  • Аналіз стану бухгалтерського обліку актуальне для власників малого бізнесу. Досить часто штат компанії невеликий, а плинність кадрів велика. Тому часто виникають ситуації, коли фахівці не встигають вникати в суть справ, і звільняються. У таких випадках бізнесмен не може бути впевнений в правильному і безпомилковому веденні всієї бухгалтерської і податкової документації та звітності;
  • Аналіз поточного стану компанії слід проводити, якщо компанія очікує великих інвестиційних вливань, які можуть надійти тільки після ознайомлення потенційних інвесторів з результатами аналізу;
  • Новому керівництву компанії при зміні керівництва або головбуха не зайвим буде провести експрес-аналіз стану бухгалтерського і податкового обліку;
  • Керівництву компанії, яка бажає оптимізувати податки і скоротити витрати компанії необхідно замовляти аналіз фінансово-економічного стану компанії. Висновки, які надаються по закінченню аналізу, зможуть вказати на проблемні моменти, що полегшить досягнення поставлених цілей.

  У яких випадках слід замовляти аналіз фінансового стану компанії?

  1. Якщо компанія або організація змушена регулярно платити штрафи і пеню по причині неправильного ведення бухгалтерського або податкового обліку бухгалтерами компанії;
  2. Якщо у керівника компанії є підозри, що суми податків, які сплачує компанія, завищені;
  3. Якщо штатний бухгалтер не здатний запропонувати варіанти оптимізації податків;
  4. Якщо керівник компанії змушений відвідувати податкову інспекцію замість бухгалтера;
  5. Якщо рахунки в банку регулярно блокуються через нарахування штрафних санкцій;
  6. Якщо компанія недоотримує можливий прибуток;
  7. Якщо банк відмовив в наданні кредиту через неправильну фінансової звітності;
  8. Якщо бухгалтер на аутсорсингу раптово припинив співпрацю;
  9. У разі продажу або покупки бізнесу. Аналіз зможе показати, наскільки правильно велася бухгалтерія, запобігти можливим втратам фінансів, не допустити проблем з податковою інспекцією, отримати інформацію про ринкову вартість компанії.

  Крім того, проведення експрес-аналізу бухгалтерського і податкового обліку дасть можливість оцінити, наскільки кваліфікованим є штатний бухгалтер, якщо якість його роботи не викликає довіри. У разі, коли бухгалтер працює неофіційно, то нести матеріальну відповідальність за неправильне ведення документації, йому не доведеться. І така безкарність може стати причиною несумлінного виконання обов’язків. Нерідко в подібних ситуаціях керівництво компанії дізнається про неправильне ведення бухгалтерського і податкового обліку вже після того, як бізнесу завдано збитків.

  Переваги співпраці з компанією – «Аудит Сіріус Плюс»

  Аналіз поточного стану компанії
  Агентство бухгалтерських послуг – «Аудит Сіріус Плюс» надає послугу експрес-аналізу бухгалтерського і податкового обліку підприємства, які в Україні в 2021 році користуються великим попитом. Малий і середній бізнес в Києві і інших містах України досить часто замовляє дану послугу. В умовах сучасних реалій експрес-аналіз фінансового стану страхової компанії не менш затребуваний. І цю послугу також можна замовити в компанії – «Аудит Сіріус Плюс», де працюють професійні бухгалтери та аудитори. Наші фахівці працюють і в онлайн-режимі, що дозволяє співпрацювати з компаніями та організаціями, фізично розташованими в різних куточках країни. Вони проводять консультування з усіх питань, пов’язаних з веденням бухгалтерського та податкового обліку. Вартість послуг залишається доступною при будь-яких умовах. Актуальний прайс-лист з переліком послуг, що надаються компанією – «Аудит Сіріус Плюс», і їх ціною розміщений на сайті. Для отримання професійної консультації достатньо заповнити форму для замовлення зворотного дзвінка.

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2022

   Розробка сайтуРазработка сайта My master