Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах
ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ?

Бухгалтерські послуги Дніпро

За цей час ми накопичили величезний досвід, вирішили унікальні завдання пов’язані з бухгалтерським обліком наших клієнтів, навчилися ефективно і легально оптимізувати податки
ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ?

Більше 17 років
ми надаємо
послуги для малого та середнього бізнесу

За цей час ми накопичили величезний досвід, вирішили унікальні завдання пов’язані з бухгалтерським обліком наших клієнтів, навчилися ефективно і легально оптимізувати податки
Блок послуг

Ведення бухгалтерського і податкового обліку

(аутсорс) юридичні особи (будь-якого виду діяльності)
Блок послуг

Ведення ФОП

Короткий опис блоку аудиторських послуг
Блок послуг

Допомога при виборі системи оподаткування

Краткое описание блока услуг консалтинг
Блок послуг

Відновлення обліку

Короткий опис блоку послуг консалтинг
Блок послуг

Экспресс анализ состояния налогового и бухгалтерского учета

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг
Блок послуг

Консультации разной сложности

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг
Блок послуг

Абонентское обслуживание

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг
Блок послуг

Помощь в разблокировке налоговых накладных НН/РК

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг

Бухгалтерські послуги в Дніпрі від компанії – «Аудит Сіріус»

Без правильного ведення бухгалтерського та податкового обліку не можливе ефективне ведення та розвиток будь-якого виду бізнесу. Тому так важливо, щоб у команді був досвідчений бухгалтер. І незважаючи на те, що в Україні спеціальність бухгалтера є популярною, знайти у великому місті досвідченого фахівця, який не просто знає всі тонкощі бухгалтерського обліку, а й у курсі нововведень досить непросто. Тому все більше представників бізнесу віддають перевагу аутсорсингу бухгалтерських послуг.

Бухгалтерські послуги для фізичних та юридичних осіб

Де знайти досвідченого бухгалтера? Це питання хвилює кожного керівника ТОВ чи ІП, оскільки якісне ведення бухгалтерського та податкового обліку є однією з важливих складових бізнесу. При цьому кожен вид бізнесу має свою специфіку, і бухгалтер має вміти не лише вести облік, а й прораховувати податкове навантаження та вміти шукати законні варіанти його зменшення. Штат компанії «Аудит Сіріус» укомплектований досвідченими та знаючими спеціалістами, здатними вирішити будь-які питання у сфері бухгалтерського та податкового обліку, тому звернення до нашої компанії є чудовим рішенням для будь-кого, хто хоче бути впевненим, що його бухгалтерськими питаннями займаються професіонали.

Наша компанія у повному обсязі надає бухгалтерські послуги у Дніпрі, скористатися якими можуть фіз. особи чи юр. особи. Перелік послуг, що надаються компанією, досить великий, тому кожен клієнт може вибрати оптимальний для себе варіант. Це може бути як вибір окремої послуги, наприклад, консультування, і повний бухгалтерський супровід.

Дуже затребуваною послугою в нашій компанії є ведення бухгалтерії та податкового обліку для ФОП та для різних фірм та компаній, що знаходяться на УСН. Довіривши нашим фахівцям ці сфери обліку, керівники компаній можуть повністю зосередитись на веденні та розвитку свого бізнесу. Клієнтам залишається лише надавати нашим фахівцям необхідні документи. Все інше роблять наші спеціалісти.

Послугу податкового консультування замовляють в основному люди, які тільки планують відкривати свій бізнес, або бізнесмени, яким необхідно адаптувати бізнес до вимог Податкового Кодексу України. Несплата податків, зрештою, призведе до проблем із законом, а їхня плата податків у більшому, ніж потрібно обсязі, негативно позначається на веденні бізнесу та може призвести до його банкрутства. Наші фахівці завжди тримають руку на пульсі, тому вони завжди в курсі нововведень у бухгалтерському та податковому обліку.

Не менш популярна і послуга зі складання та подання податкових декларацій. Нею користуються не лише ФОПи, а й представники різних організацій, які вважають за краще довіряти досвідченим фахівцям найбільш складну та відповідальну ділянку роботи – розрахунок усіх необхідних для сплати податків, складання та оформлення звітностей для контролюючих органів. Помилка під час проведення розрахунків або подання декларацій може призвести до великих штрафів. Тому оптимальний варіант – довірити цю роботу професіоналам своєї справи.

Найчастіше у нашій компанії замовляють комплексні послуги бухгалтерського обліку. Вони охоплюють всі дії, починаючи з ведення первинної документації та закінчуючи поданням інтересів клієнта в різних інстанціях та державних установах. При замовленні цієї послуги клієнту необхідно лише своєчасно передавати нашим фахівцям документи, які свідчать про господарську діяльність. Все інше зроблять наші спеціалісти.

Бухгалтерські послуги для малого та середнього бізнесу 2022

В умовах сучасних реалій багато послуг переходять до онлайн-режиму, і надання бухгалтерських послуг не стало винятком. Навпаки, послуги професійних бухгалтерів, аудиторів, кадровиків стають все більш затребуваними. І 2022 року така тенденція зберігатиметься. Бухгалтерське аутсорсингове обслуговування має низку переваг, які все більше залучають бізнесменів:

 • Наявність у штаті свого бухгалтера вимагає від бізнесмена чималих фінансових вливань, оскільки цьому співробітнику слід надати у користування необхідну комп’ютерну техніку (ПК, МФУ), забезпечити стабільний інтернет та спеціальне програмне забезпечення. Також бухгалтеру необхідно виплачувати зарплату у повному обсязі та платити за нього всі необхідні податки. Наймаючи бухгалтера на аутсорсингу, відпадає потреба у забезпеченні робочого місця, а оплата праці провадиться лише за виконаний обсяг робіт;
 • Доступність спеціаліста 24/7. Надання послуг на аутсорсингу передбачає, що фахівець зможе надати клієнту всю необхідну інформацію у будь-який час. Навіть якщо провідний бухгалтер піде на лікарняний, то робота не зупиниться, оскільки з кожним клієнтом працює команда фахівців. І кожен із них завжди перебуває в курсі поточних справ;
 • Фахівець на аутсорсингу має більший досвід роботи та краще розуміється на нюансах Податкового Кодексу. Послугами компанії, що надає бухгалтерські послуги на аутсорсингу, нерідко користуються бізнесмени, які бажають упевнитись у професіоналізмі своїх співробітників.

Чому слід замовити бухгалтерські послуги в компанії «Аудит Сіріус»?

Підшукуючи виконавця, який зобов’язується надавати бухгалтерські послуги у Дніпрі, слід насамперед звертати увагу на досвід співробітників, а не на вартість послуг. Низька ціна може свідчити про низьку кваліфікацію персоналу, що негативно вплине на ведення бізнесу клієнта. Компанія «Аудит Сіріус» пишається своїми співробітниками, які мають величезний досвід роботи та продовжують підвищувати свою кваліфікацію. Є низка переваг, які залучають наших клієнтів:

 1. Наша компанія пропонує довгострокову співпрацю для малого та середнього бізнесу, оскільки такий підхід є взаємовигідним для обох сторін;
 2. У штаті компанії працюють досвідчені фахівці – бухгалтери, кадровики, економісти, юристи. Це дозволяє надавати клієнтам (підприємствам) всебічну підтримку у веденні бухгалтерії та податкового обліку та представленні інтересів клієнтів у різних державних органах;
 3. До кожного клієнта знаходимо персональний підхід з урахуванням специфіки його бізнесу;
 4. Демократична політика ціноутворення дозволяє кожному клієнту вибрати оптимальний варіант обслуговування. При цьому вартість бухгалтерських послуг залишається однією з найдоступніших у регіоні, що підтверджує розміщений на сайті прайс;
 5. Висока якість послуг, що надаються, дозволяє клієнту бути впевненим, що ведення обліку буде бездоганним, а всі звітності будуть подані своєчасно;
 6. Підписання офіційного договору на надання бухгалтерських послуг гарантує виконання всіх зобов’язань, взятих на себе компанією.

Ми завжди відкриті для співпраці, тому на сайті розміщено всі контактні дані. Кожен бажаючий може зв’язатися з нами будь-яким зручним для себе способом.

ДЕ МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ

Послуги
галузі

Ми допомагаємо клієнтам придбати конкурентні переваги в організації успішного бізнесу і досягти стійкого розвитку.
Клопотання
Занурення в нанотехнології з інформаційної магістралі замкне петлю, зосередивши увагу виключно на чистого прибутку.
Планування бізнесу
Управління операційними змінами подкастингу всередині робочих процесів для створення основи.
Людські ресурси
Динамічно впроваджуйте інновації в обслуговування клієнтів з вирівнюванням ресурсів для сучасного обслуговування клієнтів.
Стратегія
Легко візуалізують якісний інтелектуальний капітал без чудового співробітництва та обміну ідеями.
Стартапи
Координуйте активну електронну комерцію в інтерактивному режимі, використовуючи нестандартне мислення, орієнтоване на процес.
Організації
Безперешкодно розширюйте можливості повністю вивчених стратегій зростання і сумісних внутрішніх або органічних джерел.
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
ЗРОСТАЄМО З НАШИМИ КЛІЄНТАМИ

17 років
досвіду

Наші консультанти, маючи унікальний практичним досвідом, допомагають долати бар’єри для бізнесу в умовах стрімко розвиваються технологій і зростаючої волатильності в економіці, шляхом розробки стратегій сталого розвитку, впровадження інновацій, трансформована організаційних систем, зниження виробничих витрат і підвищення якості обслуговування споживачів.

Серед наших експертів – бізнес-лідери, вчені, академіки і консультанти різних індустрій по всьому світу. Наш ресурсний потенціал і інтелектуальний капітал підкріплені глибокої галузевою спеціалізацією експертів, географічним діапазоном доступності ресурсів, аналітичної точністю і командним підходом в роботі. Наші фахівці в сфері бізнес-консалтингу здатні кинути виклик загальноприйнятим методам

Кращі ціни

Зрозуміла цінова політика

Конфіденційність

Суворе дотримання конфіденційності

Персональна робота

Індивідуальний підхід до поставлених завдань

Вибір країни 2021

В цьому році компанія Аудит Сіріус Плюс потрапила до престижного рейтингу кращих компаній України.
Аудит Сіріус Плюс - Переможець Національної премії “Вибір Країни” 2020 та 2021!
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021_2.png
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
Відгуки наших клієнтів

Нам довіряють

https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-01.jpg

Дякую вам!

Завдяки ASP, я колись не мав проблем пов'язаних з бухгалтерією, у мене не було штрафів або питань з боку податкової. Все завжди робилося вчасно і по будь-якому питанню я знаю що мені грамотно дадуть, підкажуть і проконсультують. Я практично не вникаю в бухгалтерію, за що дуже вдячний і весь час приділяю бізнесу
Віталій Погоський
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-06.jpg

Повністю задоволені

Повністю задоволені якістю бухгалтерського і податкового обліків, своєчасною здачею всіх необхідних звітностей, а також наданими консультаціями і підтримкою. Бажаємо компанії подальших успіхів і великих перемог.
Юлія Купчук
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-03.jpg

Великі професіонали

Я скористалася послугами Бухгалтерською фірми "ASP". Записалася на разову консультацію з бухгалтерського обліку. Завдяки тому, що всі свої питання я вислала їм заздалегідь, мені не довелося витрачати час і відповідно гроші на пояснення своєї ситуації, вони вже і так у всьому розібралися, і підготували мені всю необхідну інформацію, у моїй справі. Директор дійсно професіонал, розповіла мені все послідовно, по пунктам, ввічливо відповідала на додаткові питання. Вони відпрацьовують свої гроші на всі 100%
Наталя Черевична
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
logo-celeste
logo-applauz
logo-bello
logo-hotel-berg
logo-hotel-california
logo-estato
logo-addison
logo-urbanist
logo-bold-news
ЗАПИТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Розвивайте свій бізнес
прямо зараз

Ведення бухгалтерії під ключ або окремі її ділянки Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта
0123456789001234567890%

клієнтів звертаються до нас знову

0123456789001234567890

авторських методів поліпшення бізнесу

0123456789001234567890

Років досвіду на ринку консалтингових послуг

https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-callback.png
Потрібна консультація бухгалтера?

Залиште заявку!

Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин
Потрібна консультація бухгалтера?

Залиште заявку!

Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин
Адреса
03055, Україна, м.Київ
проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
Контакти

Замовте консультацію

Замовити послугу або безкоштовну консультацію можна у нас в офісі або по телефону.
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
Про насAudit Sirius Plus
Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2011-2023