Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах
ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ?

Бухгалтерські послуги Одеса

За цей час ми накопичили величезний досвід, вирішили унікальні завдання пов’язані з бухгалтерським обліком наших клієнтів, навчилися ефективно і легально оптимізувати податки
ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ?

Більше 17 років
ми надаємо
послуги для малого та середнього бізнесу

За цей час ми накопичили величезний досвід, вирішили унікальні завдання пов’язані з бухгалтерським обліком наших клієнтів, навчилися ефективно і легально оптимізувати податки
Блок послуг

Ведення бухгалтерського і податкового обліку

(аутсорс) юридичні особи (будь-якого виду діяльності)
Блок послуг

Ведення ФОП

Короткий опис блоку аудиторських послуг
Блок послуг

Допомога при виборі системи оподаткування

Краткое описание блока услуг консалтинг
Блок послуг

Відновлення обліку

Короткий опис блоку послуг консалтинг
Блок послуг

Экспресс анализ состояния налогового и бухгалтерского учета

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг
Блок послуг

Консультации разной сложности

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг
Блок послуг

Абонентское обслуживание

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг
Блок послуг

Помощь в разблокировке налоговых накладных НН/РК

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг

Бухгалтерські послуги в Одесі від компанії – «Аудит Сіріус Плюс»

Заплатив податки – можеш спати спокійно. Цей вислів відомий багатьом. Однак в умовах сучасних реалій, коли у податковому законодавстві нашої країни регулярно відбуваються ті чи інші зміни, не всі бізнесмени, ФОП чи директори ТОВ можуть бути впевненими у правильному веденні бухгалтерського та податкового обліку у своїх організаціях. Щоб уникнути в майбутньому накладення штрафів або серйознішої відповідальності, необхідно, щоб досвідчений бухгалтер здійснював ведення податкового та бухгалтерського обліку.

Бухгалтерські послуги в Одесі юр. особам та фіз. особам надає одна із найвідоміших в Україні організацій – Компанія Аудит Сіріус Плюс, яка протягом багатьох років є одним із лідерів на ринку аутсорсингових послуг. Нам довіряють та замовляють у нас послуги бухгалтерського та податкового обліку різні компанії та організації. У штаті компанії працюють професійні бухгалтери, кадровики та аудитори. І це є причиною того, що наші спеціалісти беруться навіть за дуже складні проекти.

Є ціла низка моментів, які залучають тих, хто потребує бухгалтерського консультування або обслуговування: багаторічний досвід, несення повної відповідальності за всі скоєні співробітниками компанії дії, персональний підхід у кожному окремому випадку, грамотне управління податковими ризиками, послуги бухгалтерського обліку для малого та середнього бізнесу, в тому числа і того, хто перебуває на УСН.

Актуальність бухгалтерського аутсорсингу в Одесі

Все більш популярним стає аутсорсинг бухгалтерських послуг, оскільки багато компаній вважають за краще не мати штатного бухгалтера. Їх оптимальним варіантом є замовлення бухгалтерських послуг на аутсорсингу, коли замовник делегує представникам компанії-виконавця ведення бухгалтерського та податкового обліку. Відбувається це лише після підписання договору. Така форма роботи підходить більшості компаній, фірм чи організацій, які ведуть свій бізнес в Україні. Великі компанії нерідко користуються аутсорсинговими послугами бухгалтерів під час подання звітності, коли вільних рук своїх фахівців може бракувати. ФОП також зацікавлений у такій формі роботи, оскільки:

 1. Немає необхідності забезпечувати окреме робоче місце (приміщення, комп’ютерна техніка) бухгалтеру;
 2. Можна замовити як бухгалтерський супровід, так і окрему послугу;
 3. Оплата праці проводиться лише за фактично виконану роботу;
 4. Робота в режимі онлайн дозволяє бути на зв’язку в будь-який час, що зручно і клієнту, і виконавцю.

Бухгалтерський аутсорсинг має ще низку переваг:

 • Надання гарантій виконання заявлених послуг, що підтверджується договором;
 • Грамотне ведення бухгалтерського та податкового обліку цілою командою професіоналів;
 • Немає простою в роботі у випадку, якщо бухгалтер захворів, – його завжди зможуть підмінити інші фахівці, які працюють з ним у команді та перебувають у курсі всіх справ клієнта;
 • Істотне зниження податкових ризиків.

Передача бухгалтерії на аутсорсинг розв’язує руки більшості бізнесменів та керівникам підприємств, оскільки вони можуть більше часу приділити маркетингу та безпосередньому розвитку виробництва, не побоюючись перевірок контролюючих органів. Багато потенційних клієнтів цікавить вартість бухгалтерських послуг. Вона є індивідуальною, оскільки залежить від потрібних компанії послуг.

Наш сайт надає послуги бухгалтерського обліку у різних обсягах, що вигідно для організацій усіх форм власності (ІП, ТОВ).

Які бухгалтерські послуги надає компанія «Аудит Сіріус Плюс»

Широкий спектр послуг у площині бухгалтерського та податкового обліку пропонує наша компанія. Найбільш популярними у переліку послуг є:

 • Відновлення бухгалтерського обліку;
 • Здійснення реєстрації фізичних та юридичних осіб;
 • Надання консультацій;
 • Бухгалтерський супровід компаній, що знаходяться на спрощеній системі оподаткування;
 • Ведення первинної документації;
 • Здача нульової звітності.

Крім того, фахівці компанії можуть представляти інтереси клієнта у податкових чи будь-яких інших державних органах, а також бути посередником між різними суб’єктами бізнесу. Це дозволяє клієнту бути впевненим, що нові договори про співробітництво дозволять не лише отримати прибуток, а й не порушують податкове законодавство, а також правильно та своєчасно подати звітності до контролюючих органів.

Фахівці компанії працюють у режимі онлайн, що дозволяє надавати бухгалтерські послуги не лише в Одесі, а й по всій території України. Крім того, клієнт завжди може зв’язатися зі своїм фахівцем у будь-який зручний момент. Ведення бухгалтерії в онлайн-режимі дозволяє прискорити та спростити процес подання необхідних звітів про ведення діяльності до контролюючих органів.

Переваги співпраці з компанією «Аудит Сіріус Плюс»

Головною спеціалізацією нашої компанії є надання бухгалтерських послуг. До нас варто звернутися, якщо необхідні:

 • Професійний підхід до вирішення питань. Наші фахівці завжди знають про всі зміни в податковому законодавстві України. Вони регулярно підвищують свій рівень кваліфікації, відвідуючи різні вебінари, курси;
 • Гарантія якості. Договір, який укладається між сторонами, в обов’язковому порядку включає розділ з фінансовою відповідальністю, що мінімізує ризик невчасно або неякісно виконаної роботи. Якщо ж співробітник компанії припуститься помилки, то компанія виплатить компенсацію в повному обсязі;
 • Істотна економія фінансових коштів, що проявляється у відсутності необхідності виплачувати щомісячну заробітну плату штатному бухгалтеру, платити за нього податки, облаштовувати його робоче місце, купувати комп’ютерну техніку та необхідне програмне забезпечення;
 • Оптимізація податкового навантаження. Це проводиться законними методами: фахівці – Аудит Сіріус Плюс здійснять докладний аналіз наявного податкового навантаження, після чого запропонує можливі варіанти її оптимізації;
 • Оптимальне співвідношення ціна/якість. Кожен керівник компанії, який потребує допомоги професійних бухгалтерів, може вибрати оптимальний пакет послуг або замовити певну послугу. На сайті компанії можна знайти інформацію з актуальною на 2022 рік вартістю послуг (прайс). Вартість послуг залишається доступною для всіх бажаючих, враховуючи, що якість послуг – максимальна.

Стати клієнтом компанії – Аудит Сіріус Плюс можна зараз. Для цього достатньо зв’язатися з менеджером компанії у будь-який зручний спосіб: по телефону, залишивши заявку на сайті, на офіційних сторінках у соціальних мережах. Всі контактні дані вказані у шапці сайту.

ДЕ МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ

Послуги
галузі

Ми допомагаємо клієнтам придбати конкурентні переваги в організації успішного бізнесу і досягти стійкого розвитку.
Клопотання
Занурення в нанотехнології з інформаційної магістралі замкне петлю, зосередивши увагу виключно на чистого прибутку.
Планування бізнесу
Управління операційними змінами подкастингу всередині робочих процесів для створення основи.
Людські ресурси
Динамічно впроваджуйте інновації в обслуговування клієнтів з вирівнюванням ресурсів для сучасного обслуговування клієнтів.
Стратегія
Легко візуалізують якісний інтелектуальний капітал без чудового співробітництва та обміну ідеями.
Стартапи
Координуйте активну електронну комерцію в інтерактивному режимі, використовуючи нестандартне мислення, орієнтоване на процес.
Організації
Безперешкодно розширюйте можливості повністю вивчених стратегій зростання і сумісних внутрішніх або органічних джерел.
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
ЗРОСТАЄМО З НАШИМИ КЛІЄНТАМИ

17 років
досвіду

Наші консультанти, маючи унікальний практичним досвідом, допомагають долати бар’єри для бізнесу в умовах стрімко розвиваються технологій і зростаючої волатильності в економіці, шляхом розробки стратегій сталого розвитку, впровадження інновацій, трансформована організаційних систем, зниження виробничих витрат і підвищення якості обслуговування споживачів.

Серед наших експертів – бізнес-лідери, вчені, академіки і консультанти різних індустрій по всьому світу. Наш ресурсний потенціал і інтелектуальний капітал підкріплені глибокої галузевою спеціалізацією експертів, географічним діапазоном доступності ресурсів, аналітичної точністю і командним підходом в роботі. Наші фахівці в сфері бізнес-консалтингу здатні кинути виклик загальноприйнятим методам

Кращі ціни

Зрозуміла цінова політика

Конфіденційність

Суворе дотримання конфіденційності

Персональна робота

Індивідуальний підхід до поставлених завдань

Вибір країни 2021

В цьому році компанія Аудит Сіріус Плюс потрапила до престижного рейтингу кращих компаній України.
Аудит Сіріус Плюс - Переможець Національної премії “Вибір Країни” 2020 та 2021!
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021_2.png
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
Відгуки наших клієнтів

Нам довіряють

https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-01.jpg

Дякую вам!

Завдяки ASP, я колись не мав проблем пов'язаних з бухгалтерією, у мене не було штрафів або питань з боку податкової. Все завжди робилося вчасно і по будь-якому питанню я знаю що мені грамотно дадуть, підкажуть і проконсультують. Я практично не вникаю в бухгалтерію, за що дуже вдячний і весь час приділяю бізнесу
Віталій Погоський
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-06.jpg

Повністю задоволені

Повністю задоволені якістю бухгалтерського і податкового обліків, своєчасною здачею всіх необхідних звітностей, а також наданими консультаціями і підтримкою. Бажаємо компанії подальших успіхів і великих перемог.
Юлія Купчук
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-03.jpg

Великі професіонали

Я скористалася послугами Бухгалтерською фірми "ASP". Записалася на разову консультацію з бухгалтерського обліку. Завдяки тому, що всі свої питання я вислала їм заздалегідь, мені не довелося витрачати час і відповідно гроші на пояснення своєї ситуації, вони вже і так у всьому розібралися, і підготували мені всю необхідну інформацію, у моїй справі. Директор дійсно професіонал, розповіла мені все послідовно, по пунктам, ввічливо відповідала на додаткові питання. Вони відпрацьовують свої гроші на всі 100%
Наталя Черевична
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
logo-celeste
logo-applauz
logo-bello
logo-hotel-berg
logo-hotel-california
logo-estato
logo-addison
logo-urbanist
logo-bold-news
ЗАПИТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Розвивайте свій бізнес
прямо зараз

Ведення бухгалтерії під ключ або окремі її ділянки Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта
0123456789001234567890%

клієнтів звертаються до нас знову

0123456789001234567890

авторських методів поліпшення бізнесу

0123456789001234567890

Років досвіду на ринку консалтингових послуг

https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-callback.png
Потрібна консультація бухгалтера?

Залиште заявку!

Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин
Потрібна консультація бухгалтера?

Залиште заявку!

Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин
Адреса
03055, Україна, м.Київ
проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
Контакти

Замовте консультацію

Замовити послугу або безкоштовну консультацію можна у нас в офісі або по телефону.
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
Про насAudit Sirius Plus
Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2011-2023