Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах
ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ?

Бухгалтерські послуги Харків

За цей час ми накопичили величезний досвід, вирішили унікальні завдання пов’язані з бухгалтерським обліком наших клієнтів, навчилися ефективно і легально оптимізувати податки
ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ?

Більше 17 років
ми надаємо
послуги для малого та середнього бізнесу

За цей час ми накопичили величезний досвід, вирішили унікальні завдання пов’язані з бухгалтерським обліком наших клієнтів, навчилися ефективно і легально оптимізувати податки
Блок послуг

Ведення бухгалтерського і податкового обліку

(аутсорс) юридичні особи (будь-якого виду діяльності)
Блок послуг

Ведення ФОП

Короткий опис блоку аудиторських послуг
Блок послуг

Допомога при виборі системи оподаткування

Краткое описание блока услуг консалтинг
Блок послуг

Відновлення обліку

Короткий опис блоку послуг консалтинг
Блок послуг

Экспресс анализ состояния налогового и бухгалтерского учета

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг
Блок послуг

Консультации разной сложности

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг
Блок послуг

Абонентское обслуживание

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг
Блок послуг

Помощь в разблокировке налоговых накладных НН/РК

Короткий опис блоку бухгалтерських послуг

Бухгалтерські послуги в Харкові від компанії – «Аудит Сіріус Плюс»

В Україні різні компанії та організації користуються послугами на аутсорсингу. Харків – одне з найбільших міст України, де працює величезна кількість підприємств, компаній, фірм, різних форм власності та ІП. Чимало їх ми можуть або бачать необхідності наймати штатного бухгалтера. Для них найвигіднішим варіантом є передача на аутсорсинг ведення податкового та бухгалтерського обліку. При цьому слід особливо ретельно підійти до вибору виконавця, оскільки від його професіоналізму залежить майбутнє організації. У цьому ціна послуг який завжди є базовим критерієм, яким проводиться відсіювання виконавців. Насамперед береться до уваги досвід фахівців компанії, сфера їх обслуговування та гарантії, які виконавець готовий надавати.

Починаючи співпрацю з новим клієнтом, фахівці компанії – Аудит Сіріус Плюс ретельно та докладно вивчають усі потреби бізнесу, цілі, які ставить перед собою компанія клієнта, її корпоративну культуру та обов’язково проводять оцінки податкових ризиків компанії. Бухгалтерія на аутсорсингу є новою системою ведення бізнесу, яка ідеально підійде для малого та середнього бізнесу, адже вона дозволяє керівнику переключити свою увагу на розвиток бізнесу, довіривши досвідченим фахівцям вирішення питань, пов’язаних із веденням податкового та бухгалтерського обліку.

Грамотне ведення податкового та бух. обліку дозволяє мінімізувати податкові навантаження, вдасться уникнути штрафів і піднятися на інший рівень спілкування органами, які здійснюють контроль за діяльністю підприємств та організацій.

Компанія – Аудит Сіріус Плюс надає різні послуги, починаючи від консультування з різних питань оподаткування та ведення бухгалтерії, та закінчуючи веденням усієї документації та поданням звітності у зазначені терміни, оскільки в її штаті працюють досвідчені бухгалтери та кадровики.

Актуальність аутсорсингу бухгалтерських послуг для бізнесу

Податкове законодавство України досить часто зазнає певних змін, відстежувати які необхідно всім, хто веде бізнес. Для багатьох підприємців таке завдання стає складним і фінансово витратним, тому багато хто як альтернатива для себе бачать аутсорсинг бухгалтерських послуг. Бухгалтерський супровід, проведений фахівцями – Аудит Сіріус Плюс, дозволить синхронізувати звітність та виробничі процеси, суттєво скоротити час на проходження різних бюрократичних процедур та збільшити до можливого максимуму отримання прибутку бізнесом. Крім того, делегування ведення бухгалтерського обліку компанії – Аудит Сіріус Плюс дозволить звільнити дорогоцінний час на контроль і керівництво більш важливими бізнес-процесами: опрацювання стратегії розвитку бізнесу, складання маркетингового плану, досконалість якості продукції, що випускається, або послуг, що надаються.

Надання бухгалтерських послуг на аутсорсингу має низку привабливих моментів:

 1. Бухгалтерське обслуговування організації, підприємства чи компанії виконуватиметься цілою командою досвідчених фахівців у сфері бухгалтерського та податкового обліку;
 2. Немає потреби у постійному контролі виконання різних бухгалтерських операцій, оскільки фахівці нашої компанії беруть на себе виконання всього необхідного обсягу робіт, після закінчення яких буде надано повну звітність;
 3. Істотна економія коштів, оскільки оплата проводиться лише за виконаний обсяг робіт, а не повний робочий день штатного бухгалтера;
 4. Ефективне управління податковими ризиками, яке стає можливим завдяки великому досвіду та необхідним знанням наших фахівців.

Хто може скористатися послугами компанії «Аудит Сіріус Плюс»

Компанія за роки своєї роботи впевнено вийшла у лідери на ринку аутсорсингового сервісу. Це означає, що запропоновані організаціям та підприємствам умови співробітництва мають на увазі довгострокову взаємодію. Фіз. особи також можуть скористатися послугами спеціалістів компанії. Але їх зазвичай цікавлять консультації з різних питань оподаткування.

Перелік послуг, що надаються компанією, включає в себе:

 • Надання бухгалтерських послуг для організацій з різною формою власності – ФОП (FOP), OOO;
 • Проведення консультацій з питань податкового обліку та ведення бухгалтерії;
 • Створення податкової звітності та своєчасне її складання до відповідних органів;
 • Відновлення бух. обліку;
 • Усі необхідні послуги бухгалтерського обліку для компаній на УСН;
 • Допомога юр. особам у розблокуванні податкових накладних та ін.

Співпраця з Аудит Сіріус Плюс гарантує процвітання компанії та вихід її на новий рівень розвитку. В умовах сучасних реалій та розвитку технологій фахівці компанії працюють онлайн, що дозволяє бути на зв’язку в потрібний момент, а клієнту не потрібно виділяти окремий кабінет та комп’ютерну техніку.

Скільки коштує бухгалтерський супровід у 2022 році?

У 2022 році надання послуг у сфері податкового та бухгалтерського обліку буде не менш актуальним, ніж у попередні роки, тому вибір компанії, яка надає професійні послуги в галузі оподаткування та бухгалтерії, – відповідальне завдання. Вартість бухгалтерських послуг у Харкові, яку пропонує компанія – Аудит Сіріус Плюс, залишається доступною для потенційних клієнтів. І це стосується як щомісячної плати за комплексні послуги, так і вартості разових послуг. На сайті компанії надана вичерпна інформація щодо послуг та їх вартості (прайс). Будь-хто, хто потребує таких послуг, зможе обрати оптимальний для себе пакет послуг або скористатися консультацією фахівців.

Бухгалтерські послуги у Харкові надають різні компанії. Але співпраця з Аудит Сіріус Плюс гарантує виконання компанією всіх взятих на себе зобов’язань. Тому можна бути впевненим, що співпрацюючи з лідером українського аутсорсингового ринку у сфері бухгалтерії та оподаткування, всі питання у цій сфері будуть вирішені правильно та вчасно. Замовити потрібну послугу в Аудит Сіріус Плюс можна зателефонувавши або замовивши зворотній дзвінок. Також компанія має офіційні облікові записи в популярних соціальних мережах, через які також можна зв’язатися з менеджером компанії. Ми готові допомогти кожному, хто цього потребує!

ДЕ МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ

Послуги
галузі

Ми допомагаємо клієнтам придбати конкурентні переваги в організації успішного бізнесу і досягти стійкого розвитку.
Клопотання
Занурення в нанотехнології з інформаційної магістралі замкне петлю, зосередивши увагу виключно на чистого прибутку.
Планування бізнесу
Управління операційними змінами подкастингу всередині робочих процесів для створення основи.
Людські ресурси
Динамічно впроваджуйте інновації в обслуговування клієнтів з вирівнюванням ресурсів для сучасного обслуговування клієнтів.
Стратегія
Легко візуалізують якісний інтелектуальний капітал без чудового співробітництва та обміну ідеями.
Стартапи
Координуйте активну електронну комерцію в інтерактивному режимі, використовуючи нестандартне мислення, орієнтоване на процес.
Організації
Безперешкодно розширюйте можливості повністю вивчених стратегій зростання і сумісних внутрішніх або органічних джерел.
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-experience.png
ЗРОСТАЄМО З НАШИМИ КЛІЄНТАМИ

17 років
досвіду

Наші консультанти, маючи унікальний практичним досвідом, допомагають долати бар’єри для бізнесу в умовах стрімко розвиваються технологій і зростаючої волатильності в економіці, шляхом розробки стратегій сталого розвитку, впровадження інновацій, трансформована організаційних систем, зниження виробничих витрат і підвищення якості обслуговування споживачів.

Серед наших експертів – бізнес-лідери, вчені, академіки і консультанти різних індустрій по всьому світу. Наш ресурсний потенціал і інтелектуальний капітал підкріплені глибокої галузевою спеціалізацією експертів, географічним діапазоном доступності ресурсів, аналітичної точністю і командним підходом в роботі. Наші фахівці в сфері бізнес-консалтингу здатні кинути виклик загальноприйнятим методам

Кращі ціни

Зрозуміла цінова політика

Конфіденційність

Суворе дотримання конфіденційності

Персональна робота

Індивідуальний підхід до поставлених завдань

Вибір країни 2021

В цьому році компанія Аудит Сіріус Плюс потрапила до престижного рейтингу кращих компаній України.
Аудит Сіріус Плюс - Переможець Національної премії “Вибір Країни” 2020 та 2021!
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021_2.png
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
Відгуки наших клієнтів

Нам довіряють

https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-01.jpg

Дякую вам!

Завдяки ASP, я колись не мав проблем пов'язаних з бухгалтерією, у мене не було штрафів або питань з боку податкової. Все завжди робилося вчасно і по будь-якому питанню я знаю що мені грамотно дадуть, підкажуть і проконсультують. Я практично не вникаю в бухгалтерію, за що дуже вдячний і весь час приділяю бізнесу
Віталій Погоський
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-06.jpg

Повністю задоволені

Повністю задоволені якістю бухгалтерського і податкового обліків, своєчасною здачею всіх необхідних звітностей, а також наданими консультаціями і підтримкою. Бажаємо компанії подальших успіхів і великих перемог.
Юлія Купчук
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-03.jpg

Великі професіонали

Я скористалася послугами Бухгалтерською фірми "ASP". Записалася на разову консультацію з бухгалтерського обліку. Завдяки тому, що всі свої питання я вислала їм заздалегідь, мені не довелося витрачати час і відповідно гроші на пояснення своєї ситуації, вони вже і так у всьому розібралися, і підготували мені всю необхідну інформацію, у моїй справі. Директор дійсно професіонал, розповіла мені все послідовно, по пунктам, ввічливо відповідала на додаткові питання. Вони відпрацьовують свої гроші на всі 100%
Наталя Черевична
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
logo-celeste
logo-applauz
logo-bello
logo-hotel-berg
logo-hotel-california
logo-estato
logo-addison
logo-urbanist
logo-bold-news
ЗАПИТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Розвивайте свій бізнес
прямо зараз

Ведення бухгалтерії під ключ або окремі її ділянки Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта
0123456789001234567890%

клієнтів звертаються до нас знову

0123456789001234567890

авторських методів поліпшення бізнесу

0123456789001234567890

Років досвіду на ринку консалтингових послуг

https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-callback.png
Потрібна консультація бухгалтера?

Залиште заявку!

Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин
Потрібна консультація бухгалтера?

Залиште заявку!

Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин
Адреса
03055, Україна, м.Київ
проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
Контакти

Замовте консультацію

Замовити послугу або безкоштовну консультацію можна у нас в офісі або по телефону.
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
Про насAudit Sirius Plus
Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2011-2023