Ведення бухгалтерії ФОП (ФОП)

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  В Україні згідно із законодавством будь-який бажаючий може зайнятися підприємництвом – веденням самостійної господарської діяльності на свій страх ризик. Кінцевою метою ведення такої діяльності є отримання прибутку. Природно підприємництво повинно бути офіційно підтверджено. Кожен підприємець зобов’язаний вести бухгалтерський і податковий облік. Більшість з тих, хто наважується почати свій бізнес, мало що розуміють в бухгалтерії. Але це не є проблемою, адже завжди можна скористатися послугами бухгалтера на аутсорсингу.

  Бухгалтерські послуги для ФОП

  Послуги бухгалтера для ФОП
  Бухгалтер для ФОП – це не тільки зручно, але ще і дуже вигідно:

  1. Немає необхідності самостійно розбиратися в законодавчій базі та ПКУ;
  2. Не потрібно приймати в штат постійного співробітника, який буде вести бухгалтерію і податковий облік;
  3. Можна заощадити на виплаті зарплати і придбати спеціального програмного забезпечення для бухгалтерії;
  4. Можна бути впевненим в тому, що всі податки будуть виплачені вчасно;
  5. Можна бути впевненим в тому, що всі податки будуть виплачені вчасно.

  Бухгалтер для ведення ФОП є правильним рішенням, оскільки делегувавши знає фахівця цю частину роботи, можна успішно займатися безпосереднім розвитком свого бізнесу. Професійні бухгалтери та аудитори компанії – «Аудит Сіріус Плюс» нададуть допомогу не тільки починаючим підприємцям, а й досвідченим бізнесменам, що дозволить і тим, і іншим уникнути штрафних санкцій при перевірці контролюючими органами.

  Бухгалтерський облік для ФОП на єдиному податку

  Ведення бухгалтерії ФОП на єдиному податку є комплексною послугою, що надається агентством – «Аудит Сіріус Плюс», що включає в себе підготовку первинної документації, нарахування заробітної плати та розрахунок податку, підготовка звітності та її своєчасна подача, фінансове планування і т.д. Більш детальну інформацію можна отримати за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму зворотного дзвінка. Компанія бухгалтерських послуг – «Auditsirius» виконує і часткове бухгалтерське обслуговування організації. В такому випадку бухгалтер ФОП віддалено може займатися підготовкою та поданням звітності, нарахуванням податків та веденням бази 1С.

  Наша компанія надає бухгалтерські послуги для всіх груп платників єдиного податку, а також для тих ФОП, що знаходяться на загальній системі оподаткування.

  Бухгалтер ФОП 2 група єдиного податку допоможе уникнути плутанини при оплаті податків, ведення обліків доходів і здачі звітності. Особливо це важливо, якщо в організації є наймані працівники. Варто довірити ведення бухгалтерії фахівця ще й з тієї причини, що реквізити і суми податків досить часто змінюються, змінюються і правила складання звітності, оскільки в законодавство періодично вносяться зміни.
  Для підприємців, які стосуються третьої групи «єдинників» також варто звернутися до фахівця в веденні бухгалтерського і податкового обліку. Бухгалтер ФОП 3 група допоможе підприємцю істотно заощадити сили і час, виконавши весь обсяг робіт за адекватну плату.

  Переваги співпраці з компанією – «Аудит Сіріус Плюс»

  Вартість бухгалтер ФОП

  • Немає необхідності клієнту самостійно вивчати всі тонкощі бухгалтерського і податкового обліку і нововведення в галузі законодавства;
  • Клієнт може отримати докладне консультування з питань, що стосуються бухгалтерського та податкового обліку для виду діяльності його компанії або організації;
  • Компанія працює з клієнтами, які проживають в Києві і в інших населених пунктах України, онлайн;
  • Компанія гарантує відсутність проблем з податковою службою;
  • Вартість бухгалтерських послуг для фізичних осіб є фіксованою і доступною;
  • Компанія практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому за кожним ФОП закріплюється персональний фахівець, який завжди в курсі фінансових операцій підприємця;
  • Компанія несе всю відповідальність за дії свого співробітника;
  • ФОП оплачує лише ті послуги бухгалтера, що були надані фактично;
  • Оскільки бухгалтер працює з ФОП віддалено, то підприємцю не потрібно організовувати для нього окреме робоче місце і забезпечувати комп’ютерною технікою і необхідним бухгалтерським ПО.

  Ціна послуг, що надаються компанією – «Аудит Сіріус Плюс» в 2021 році є доступною, що дозволяє всім бажаючим скористатися послугами компанії. На сайті розміщено прайс-лист, де вказані ціни на всі послуги, які надає компанія.

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2022

   Розробка сайтуРазработка сайта My master