Відновлення бухгалтерського і податкового обліку

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте безкоштовну консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Послуги з відновлення бухгалтерського обліку

  Відновлення бухгалтерського і податкового обліку є окремою послугою, яка надається агентством – «Аудит Сіріус Плюс». Дана послуга включає в себе величезну кількість різних видів робіт, які необхідно виконати в відведені законом тимчасові рамки. Відновлення бухгалтерського обліку здійснюється з метою приведення в порядок всієї первинної документації та правильного відображення господарської діяльності в базі даних. Відновлення податкового обліку необхідно, щоб правильно перерахувати суми податків і подати коригувальну звітність.

  Так чи необхідне відновлення бухгалтерського обліку?

  Загублена з яких-небудь причин звітність або вказівка недостовірних відомостей у звітності, неправильне ведення бухгалтерського обліку можуть привести до виникнення ряду проблем:

  • Втрата можливості здійснювати контроль над активами і фінансами організації;
  • До накладення штрафних санкцій та нарахування пені при податковій перевірці;
  • Накладення арешту на існуючі активи і зупинці всіх банківських операцій;
  • Залученню до адміністративної або кримінальної відповідальності за сплату не всіх податків і відсутність правильного ведення обліку;
  • Господарська діяльність компанії може бути повністю припинена.

  У яких випадках необхідно відновлення бухгалтерського обліку?

  Причини можуть бути різними, але найбільш часто зустрічаються є:

  1. Облік не здійснювався взагалі;
  2. Зміна співробітників бухгалтерії без коректної передачі всієї документації і бази даних;
  3. Облік вівся неправильно внаслідок некомпетентності бухгалтерів;
  4. Виявлено нестачу коштів;
  5. Керівництво компанії отримувало неповні бухгалтерські звіти;
  6. Аудитор виявив помилки у веденні документації і обліку;
  7. Якщо діяльність організації на якийсь час припинялася, і звітності за цей період не здавалися;
  8. В наслідок різних форс-мажорних обставин (повінь, пожежа, військові дії, вихід з ладу комп’ютерної техніки, здійснення хакерської атаки) втрата інформації або первинних документів;
  9. Підприємство чекає податкову перевірку, але у керівництва немає повної впевненості в тому, що бухгалтерський та податковий облік велися правильно.

  Відновлення бухгалтерського обліку 2021: чому це важливо?

  Замовивши послуги з відновлення бухгалтерського обліку ТОВ або по ВП у компанії – «Аудит Сіріус Плюс», можна бути впевненим, що облік компанії буде повністю приведений у відповідність із законодавчими нормами. Всі відомості по кредиторської заборгованості, отриманого прибутку, завданими збитками або будь-яким іншим фінансовим операціям зроблять повністю актуалізовані. Також всі питання, що стосуються недоплати податків, несплачених штрафів або пені будуть повністю закритий.

  Переваги співпраці з компанією – «Аудит Сіріус Плюс»

  Послуги з відновлення податкового обліку

  Компанія бухгалтерських послуг – «Аудит Сіріус Плюс» вже більше 17 років успішно допомагає представникам малого та середнього бізнесу, як в Києві, так і в Україні. На сьогоднішній день сучасні технології дозволили перевести спілкування з клієнтами в онлайн-режим, що істотно спростило і прискорило робочі процеси. Підприємства та організації, фізично знаходяться в різних населених пунктах України, можуть в будь-який момент звернутися за допомогою до професійних бухгалтерам, аудиторам, кадровикам, які працюють в компанії – «Аудит Сіріус Плюс».

  Фахівці компанії здійснюють консультування з будь-яких питань, пов’язаних з бухгалтерським і податковим обліком. Отримати консультацію можна за телефоном. Для цього можна замовити зворотний дзвінок, заповнивши форму на сайті, або самостійно зателефонувавши за вказаним на веб-ресурсі номером телефону. Вартість відновлення обліку залишається доступною і більш низькою, ніж можливі штрафні санкції, які можуть бути накладені на підприємство, де бухгалтерський і податковий облік відсутній або ведеться неправильно.

  На сайті розміщено актуальний прайс-лист, де можна знайти інформацію про вартість інших послуг, що надаються компанією – «Аудит Сіріус Плюс». Ціна кожної з них доступна і економічно обгрунтована.

  О насAudit Sirius Plus
  Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
  03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
  НавигацияМеню
  Обратный звонокОставьте заявку!
  Мы вам перезвоним в течении 5 минут

   Розробка сайтуРазработка сайта My master

   © Auditsirius 2021

   © Auditsirius 2022

   Розробка сайтуРазработка сайта My master