Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Закрити ФОП Харків – допомога у ліквідації ФОП

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Закриття ФОП у Харкові швидко та надійно

  Не має значення, чи підприємець веде власну діяльність, щомісяця нараховуються податки. Але кілька років тому недіючі компанії вперше подумали про припинення своєї роботи. І сьогодні, коли у країні складна економічна ситуація, ця проблема загострилася.

  Як призупинити роботу компанії чи ФОП?

  Вирішили закрити ФОП у Харкові? Тоді подайте заяву про те, що ви вирішили припинити підприємницьку діяльність. Подати документ ви можете до будь-якого державного реєстратора, оскільки на реєстрацію фізичних осіб (підприємців) не передбачено принципу територіальності.

  Подайте звітність про ліквідацію до контролюючих інстанцій у тому місці, де зареєстровані:

  • Ви працюєте за загальною системою оподаткування, тоді звітність подається протягом 30 днів із того числа, коли припинили власну діяльність;
  • Ви працюєте із спрощеною системою оподаткування, тоді для подання надається 40 днів. Вони наступають за останнім днем кварталу, коли було подано останню звітність.

  Звіт з податку подайте протягом 30 днів після припинення власної діяльності. Потім сплатіть податки за весь місяць, коли подали заяву державному реєстратору, проведіть останні розрахунки.

  Отримайте витяг, який стосується руху фінансів за рахунками на 3 роки, зніміться з обліку у відповідних інстанціях (вони перевіряють платників, наскільки правильно вони сплачують податки, вносять збори).

  Число припинення роботи ФОП вважається те, коли був зареєстрований факт про те, що компанія припинила свою діяльність.

  За наявності заборгованостей перед постачальниками та орендодавцем навіть якщо було здійснено ліквідацію ФОП у Харкові, вони можуть подати до суду, як на просту людину. І все тому, що підприємці мають відповідати за зобов’язаннями власним майном.

  Якщо запланували ліквідувати ФОП, і у вашій компанії працюють наймані співробітники, їх звільніть (скоротіть):

  1. Обов’язково повідомте співробітників про те, що ви їх скорочуєте. Це потрібно зробити за 2 місяці. Якщо вирішили звільнити співробітників набагато раніше, тоді ви це зможете зробити лише за їхньою згодою. Для цього заздалегідь видається наказ про звільнення, документ надається працівникам на підпис, видається копія на руки.
  2. Співробітники мають поставити підписи на оригінальному наказі, поставити дату. У той день, коли звільните співробітників, виплатіть заробітні плати, компенсації за відпустку, яка не була використана.

  Якщо такий метод не доступний, ви не знаєте, де закрити ФОП, тоді скористайтеся наступним способом.

  Як закрити ФОП в Україні 2022 через інтернет?

  Як закрити ФОП в Україні? Метод закриття ФОП в інтернеті дає змогу подати заяву, не відвідуючи спеціальні держреєстратори. Підприємець втрачає власний статус із моменту, коли вносяться дані до єдиного реєстру держави відповідні записи. Закриття діяльності підприємця виконується незалежно від того, де зареєстровано ФОП України.

  Куди звернутись, де надають якісні юридичні, бухгалтерські послуги? Вихід є. Отримати допомогу онлайн та більш детальну інформацію про процедуру, професійну консультацію віддалено, дізнатися, скільки коштує закрити ФОП та вартість інших послуг, ви можете у спеціаліста нашої компанії, зв’язавшись з ним по телефону.

  Завдяки допомозі нашого фахівця ви ліквідуєте компанію 1 групи, 2 групи, 3 групи. Наша компанія бухгалтерських послуг – Аудит Сіріус Плюс пропонує прийнятні ціни на послуги. Ми виконуємо роботу оперативно, на найвищому рівні.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023