Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Закрити ФОП Одеса – допомога у ліквідації ФОП

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Закриття ФОП в Одесі недорого, надійно та без посередників.

  Ліквідація ФОП в Одесі – складний процес, якщо порівнювати із відкриттям нової компанії. Нижче буде описано покрокову інструкцію дій, що дозволяє оформити припинення діяльності як підприємця.

  Підготовчий процес

  Перед тим, як закрити ФОП в Одесі, виконайте такі дії:

  • Розірвіть трудові договори із співробітниками;
  • Розірвіть договори, що діють (це стосується постачальників, замовників, орендодавців); закрийте заборгованості, а то й зробити це, вони залишаться числитися за вами, як за фізичною особою;
  • Звірте інформацію з даними реєстру, виправте наявні розбіжності.

  За наявності розбіжностей даних чи відсутності частини інформації необхідно заповнити заяву реєстратору, користуючись формою 1.

  Як закрити ФОП в Україні: етапи?

  Процес складається з наступних етапів.

  Вилучення з реєстру держави

  Для внесення відповідного запису подайте документ реєстратору (заповніть форму 1). Позначте поле, де зазначається припинення діяльності ФОП, заповніть графи потрібною інформацією.

  Зняття з обліку у податковій інспекції

  Підприємець, який не сплачує єдиного податку, знімається з обліку автоматично, коли реєструє запис про ліквідацію у реєстрі.

  Фізична особа, яка сплатила єдиний податок, припиняє отримувати податки з моменту закриття своєї діяльності. При цьому він погашає існуючі зобов’язання.

  Фізична особа, яка сплачує ПДВ, знімається в реєстрі з обліку автоматично. Додаткові заяви не потрібні. Потім протягом 3 днів підприємець одержує на електронну або звичайну пошту повідомлення.

  Закриття банківського рахунку

  Поточні рахунки у банку підприємця також закриваються. Для цього подається заява, яка передбачає закриття банківських рахунків. У різних банках різні способи проведення цієї процедури. Тому потрібно заздалегідь дізнатися про тонкощі. Підприємець це робить сам, оскільки ні податкова, ні державний реєстр не повідомляє про припинення роботи компанії до банку.

  Важливо: потрібно у банку взяти витяг за останні три роки. Документ потрібний для податкової інспекції під час перевірки.

  Ліквідація КЕП

  Припинення роботи КЕП здійснює фірма, яка видавала дозвіл. Якщо не хочете чекати, тоді КЕП ліквідується автоматично, коли закінчиться час ключа.

  Коли запис вноситься до державного реєстру про ліквідацію ФОП, колишній підприємець уже не може підписувати документи в електронному вигляді.

  Закриття алко-ліцензії

  Виконується легко, для процесу не потрібні додаткові дії та заяви. Ліцензія на торгівлю алкогольними напоями та тютюновою продукцією усувається автоматично.

  Як закрити ФОП швидко, без додаткових документів, вартість процедури 2023 року?

  Експерти стверджують, що закриття ФОП 1 групи, 2 групи, 3 групи займає приблизно 6 місяців. Це в тому випадку, якщо регулярно телефонувати до податкової інспекції, запитувати аудит. Не роблячи цього, закриття затягнеться роками.

  Куди звернутися, щоб спростити процедуру, заощадити час? Існує два варіанти, що дозволяють ліквідувати ФОП:

  1. Подання документів онлайн. Процес виконується легко віддалено. Не потрібно їхати до реєстратора, стояти у черзі. Але якщо у вас запланована аудиторська перевірка, тоді необхідно обов’язково їхати до податкової служби.
  2. Наступний варіант – попросити допомоги юристів нашої компанії бухгалтерських послуг – Аудит Сіріус Плюс, доручити роботу ім. Такі послуги, звичайно ж, платні, і ціна їхня висока, але вона виправдовується. Фахівці нашої компанії справляються із поставленим завданням швидко, якісно.

  Ви вирішили все ж таки довіритися фахівцям нашої компанії, хочете дізнатися, скільки коштує закрити ФОП? Всі питання, що цікавлять, можете задати по телефону або відправити на електронну пошту нашої фірми.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023