Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Постановка на облік фізичної особи

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

    Зареєструватись СПД (ФОП) Фіз. Осіб

    Про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності (СПД) можна сказати, що це простіший і зрозуміліший процес, на відміну від реєстрації юрособи. Відповідно, вартість реєстрації СПД значно нижча. У сучасних реаліях суб’єкт підприємницької діяльності вважається максимально вигідним варіантом для ведення бізнесу, особливо для підприємців, які тільки почали вести комерційну діяльність та володіють обмеженими фінансовими можливостями для первинного капіталу.

    Реєстрація ФОП (фізособа підприємець) з погляду оподаткування вважається вигіднішою. Це пов’язано з тим, що підприємець у цьому випадку не сплачує, насамперед, податку на прибуток, що становить 18%, а також низку інших податків та зборів, що сплачуються юридичними особами. Також складати звітність для фізособи підприємця набагато простіше за юридичну. Більшість підприємців подають у податкову звітність щорічно. Такий підхід дозволяє економити ресурси та користуватися послугами віддаленого бухгалтера або бухгалтерської компанії аутсорсингу.

    Насправді часто проводять реєстрацію одного чи кількох підприємців, що дозволяє оптимізувати процес оподаткування юридичної особи. Такий розподіл доходів між підприємством та підприємцем дозволяє суттєво заощадити на податках.

    Відповідно до законодавства, реєстрація СПД у Києві з подальшого подання звітності до відповідних податкових інстанцій повинна проводитись за місцем проживання фізособи зазначеної у паспорті громадянина України.

    Послуга реєстрації фізичної особи-підприємця

    Компанія бухгалтерських послуг «Аудит Сіріус Плюс» надає послуги з реєстрації фізичної особи підприємця, вартість яких залежить від обсягу та строків роботи, і може включати:

    • Безкоштовне консультування майбутнього підприємця щодо вибору видів діяльності, систем оподаткування ФОП, найбільш підходящий групи для ведення підприємницької діяльності;
    • Підготовку необхідного пакета документів щодо реєстрації;
    • Державну реєстрацію підприємця у районі державної адміністрації;
    • Постанову на облік у податковій;
    • Подання заяви на отримання свідоцтва платника єдиного податку.

    Фізична присутність у нотаріуса реєстрованого підприємця потрібна лише за умови оформлення довіреності та її нотаріальної фото копії. Всі інші послуги здійснюються нашими співробітниками самостійно без наявності замовника в державних органах.

    Процедура реєстрації підприємця вимагає підготовку пакету документів, що складається з:

    • Копії паспорта громадянина України;
    • Копії довідки про надання ідентифікаційного номера замовника;
    • Нотаріальної довіреності та її завіреної копії для надання особи замовника під час реєстрації підприємця.

    Процедура реєстрації фізичної особи вимагає надання інформації наступного характеру:

    • Про види діяльності підприємця, якого реєструють;
    • Контактні номери телефонів, які будуть вказані у документах;
    • Вид системи оподаткування підприємця, що реєструється.

    Послуга з реєстрації підприємця займає строки від 3 до 6 робочих днів з моменту надання всієї необхідної документації з огляду на нотаріальну довіреність та всю інформацію для виконання робіт.

    За результатами нашої співпраці, замовник отримує повний пакет документів та за умови заздалегідь домовленості печатку зареєстрованого підприємця. Ознайомитись із вартістю послуг реєстрації для приватних підприємців можна за прайсом нашої компанії.

    Крім послуги первинної реєстрації ФОП, компанія аудит сервіс надає послугу реєстрації змін до установчих документів як для юридичних, так і для фізичних осіб. Також ми надаємо допомогу у складанні договорів, їх аналізу, ведення бухгалтерського та податкового обліку підприємця.

    Фізична особа підприємець (ФОП): основні вимоги до реєстрації

    Для того, щоб отримати офіційний статус ФОП фізичній особі, необхідно пройти реєстрацію в районній адміністрації. Лише після цієї процедури фізична особа офіційно стає підприємцем. Процедура реєстрації здійснюється виключно на адресу прописки, в іншому районі реєстрація не має юридичної сили. СЛП може стати громадянином України, іноземець за наявності у нього довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або посвідки на проживання на території країни. Дуже важливо для фізичної особи зі статусом підприємець розрізняти особливості статусу фізичної особи та статусу фізичної особи-підприємця. Незалежно від виду діяльності, матеріального статусу та інших факторів будь-яка людина є фізичною особою. Такий статус людина отримує відразу при народженні без своєї волі. Надалі все життя люди користуються цими чи іншими правами, соціальними благами, обов’язками з урахуванням громадянства та законодавчої бази країни громадянином, якого він є. Щодо статусу фізичної особи підприємця, то вона настає з моменту реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності.

    Пройти реєстрацію фізичної особи підприємця мають люди, які досягли 16 років. Єдиним важливим моментом є надання державному реєстратору нотаріально засвідченої письмової згоди від батьків або осіб, які представляють їх інтереси фіз особи, які не досягли 18 років.

    Відповідно, між статусом фізичної особи та статусом фізичної особи підприємця існує низка відмінностей, кожна з яких має свої права та обов’язки. Для підприємця не всі витрати фізичної особи витратами підприємця, навіть за умови, що це одна фізична особа. Відповідно, будь-які доходи фізичної особи не можуть одночасно виступати доходами підприємця. Наприклад, у разі отримання доходу від продажу транспортного засобу, який належав підприємцю, цей прибуток не є доходом підприємця, а є доходом громадянина. Це за умови, що підприємець не займався роздрібною торгівлею автомобілями постійно. Таку особливість тонку грань слід враховувати уважно, тим, хто є платниками загальної системи оподаткування. Дані фактори дуже важливі,

    За яких умов неможлива реєстрація приватного підприємця

    Реєстрація приватного підприємця не проводиться для військовослужбовців, державних службовців, народних депутатів, а також для осіб, яким за рішенням суду заборонено провадження підприємницької діяльності.

    Яку відповідальність несе фізична особа-підприємець?

    Відповідальність фізичної особи підприємця здійснюється за зобов’язаннями, які пов’язані з підприємницькою діяльністю всім своїм майном, крім того, яке не може бути стягнуто за законом.

    Якщо фізична особа підприємець перебуває у шлюбі, то відповідальність за зобов’язаннями, які пов’язані з підприємницькою діяльністю, здійснюється всім його особистим майном та тією частиною, яка належить до спільної сумісної власності подружжя, яка за умови поділу цього майна належатиме йому.

    У чому основні переваги фізособи підприємця перед юридичною особою

    Фізична особа підприємець має такі переваги: відсутність потреби ведення бухобліку через спрощену систему оподаткування та звільнення від застосування РРО. Також варто враховувати, що у Податковому Кодексі України не допускається повна відсутність обліку. Потрібно від підприємця ведення необхідного мінімуму обліку з метою забезпечення процесу складання та подання податкової звітності. Ці вимоги не належать до платників ПДВ, для яких існують окремі умови ведення обліку та надання звітів. Для підприємця не є обов’язковою умовою наявність печатки та розрахункового банківського рахунку. Для підприємця-платника ОД допускається робота з готівкою без використання РРО. Чого не можна сказати про підприємців на ОСН та юрособи,

    Рекомендуємо звертатися до аудиторської компанії «Аудит Сіріус Плюс». Наші спеціалісти проведуть кваліфіковану консультацію та нададуть послуги постановки на облік фізичної особи для ведення підприємницької діяльності.

    Часто задавані питання:

    ⭐ Хто такий бухгалтер?

    Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

    ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

    У послуги бухгалтера входить:

    • Бухгалтерський аутсорсинг;
    • Обслуговування;
    • Внутрішній аудит;
    • Бухгалтерські консультації;
    • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
    • Здійснення банківських операцій;
    • Зарахування зарплати.

    ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

    Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

    ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

    Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

    Про насAudit Sirius Plus
    Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
    03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
    https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
    https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
    Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
    Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

      О насAudit Sirius Plus
      Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
      03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
      НавигацияМеню
      Обратный звонокОставьте заявку!
      Мы вам перезвоним в течении 5 минут

        Розробка сайтуРазработка сайта My master

        © Auditsirius 2011-2023