Пн - Пт10:00 - 18:00
Офісм.Київ. проспект Перемоги 22, оф 38
Ми в соц. мережах

Закрити ФОП Дніпро — допомога у ліквідації ФОП

КонтактиОтримати консультацію

Чекаємо вас в нашому офісі, або ж замовте консультацію по телефону
Адреса
м. Київ, проспект Перемоги 22, оф 38
+38 (044) 501 22 92
bt_bb_google_maps_coverage_image

  Закриття ФОП у Дніпрі швидко та недорого

  Останнім часом ліквідація ФОП у Дніпрі спростилася. Сьогодні багато етапів цього процесу проходять онлайн. Однак є нюанси, що затягують процедури на тривалий час. Щоб уникнути цього, вивчіть особливості процесу, моменти, що спрощують його.

  Як закрити ФОП в Україні швидко?

  Процедура складається з кількох етапів.

  Подання заяви до державного реєстратора

  Для початку подайте заяву реєстратору про закриття підприємницької роботи. З собою обов’язково візьміть паспорт та код, заповнену заяву (форма 12). Також можете подати документ онлайн. Для цього передбачено різні ресурси.

  Головний плюс онлайн реєстрації – заява опрацьовується 3 дні. При цьому оформляти бажано не в останні 3 дні місяця. Також треба стежити, щоб процедура не збіглася зі святами, вихідними.

  Оплата податків

  У ДФС дізнайтесь, чи є у вас заборгованості з податків, за наявності погасіть. Податок доведеться сплатити за весь час діяльності, навіть за місяць ліквідації.

  Подання звітів до ДФС

  Наступний етап – подання звітності щодо ЄСВ. Виконайте це протягом місяця після подання заяви. І тут є моменти, що залежить від системи оподаткування, що застосовується вами.

  Ви користувалися загальною системою оподаткування? Тоді подайте звіт ЄСВ, декларацію, де зазначаються доходи, майно. Доходи вкажіть ті, що стосуються підприємницької роботи.

  Ви сплачували єдиний податок? Тоді доведеться подати ліквідаційний документ як платник такого податку. Час подачі відрізняється:

  • 3 групи за останні три місяці;
  • 1 групи, 2 групи за останні 12 місяців.

  Папери подайте у відповідні установи самі (дайте довіреність знайомому) або надішліть поштою у вигляді рекомендованого листа. Є ще метод – скористайтесь електронним кабінетом на порталі ДФС. Тут же перевірте свої борги з податку.

  1. Закриття банківського рахунку. На цьому етапі закрийте всі рахунки ФОП у банках. За рахунками не забудьте отримати витяг за 3 місяці.
  2. Проходження аудиторської перевірки. Процес вважається найтривалішим, якщо запланували закрити ФОП у Дніпрі. Але він не є обов’язковим. Податкове законодавство не зобов’язує ФОП під час закриття компанії проходити перевірку. Проте експерти радять це виконати. Особливо це стосується бізнесменів, які у майбутньому хочуть поновити підприємницьку діяльність.
  3. Перевіряє зняття з обліку як ФОП. Пройшовши аудиторську перевірку, здавши всі звітності, аудитор підпише вам протягом 3 місяців обхідний лист, зніме ФОП з обліку. Якщо ви захочете перевірити, чи завершилася процедура, зайдіть на сайт Мін’юсту.

  Чи можна спростити процедуру закриття ФОП?

  Процес закриття, за словами фахівців, триває приблизно 6 місяців. При цьому ви повинні постійно дзвонити до податкової, дізнаватися про призначення аудиторської перевірки. Тільки так процес не затягнеться на рік.

  Правильний вихід, який дає змогу прискорити закриття ФОП – подайте документації віддалено через інтернет. Вам не доведеться їхати до держреєстру, вистоювати довгу чергу. Але при призначенні аудиторської перевірки уникнути особистого відвідування не вийде.

  У випадку, якщо ви не зможете самостійно збирати потрібні документи, відносити їх до реєстратора, зверніться за допомогою до спеціалізованої юридичної компанії.

  Куди звернутись, щоб закрити ФОП 2023 за прийнятною ціною?

  Де закрити ФОП, уникнути додаткових проблем? Як закрити ФОП в Україні? Відповідь проста – зверніться до нашої юридичної фірми. Наша компанія бухгалтерських послуг – Аудит Сіріус Плюс надає різні послуги, надає юридичну підтримку підприємців різної діяльності.

  Зв’язатися зі спеціалістом можна за телефоном. Експерт відповість, скільки коштує закрити ФОП, назве вартість інших послуг, тривалість процесу.

  Часто задавані питання:

  ⭐ Хто такий бухгалтер?

  Бухгалтер – це фахівець у галузі бухгалтерії, який веде грошову та комерційну звітність на підприємствах. Його завдання – це своєчасна сплата податків та здавання звітності до державних органів, відстеження стану рахунків компанії та правильне зведення балансу.

  ✅ Що входить до послуг бухгалтера?

  У послуги бухгалтера входить:

  • Бухгалтерський аутсорсинг;
  • Обслуговування;
  • Внутрішній аудит;
  • Бухгалтерські консультації;
  • Вирішення нестандартних спірних ситуацій;
  • Здійснення банківських операцій;
  • Зарахування зарплати.

  ✍ Скільки коштує бухгалтер для ФОП?

  Від 750 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  ☎ Скільки коштує бухгалтер для ТОВ?

  Від 1500 грн. Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їх складності.

  Про насAudit Sirius Plus
  Понад 17 років надаємо послуги для малого та середнього бізнесу
  03055, Україна, м.Київ проспект Перемоги 22, оф 38
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo-gold-2021_montazhnaya-oblast-1.png
  https://auditsirius.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/coin-gold-2021-footer.png
  Зворотний дзвінокЗалиште заявку!
  Ми вам передзвонимо протягом 5 хвилин

   О насAudit Sirius Plus
   Более 16 лет оказываем услуги для малого и среднего бизнеса
   03055, Украина, г.Киев проспект Победы 22, оф 38
   НавигацияМеню
   Обратный звонокОставьте заявку!
   Мы вам перезвоним в течении 5 минут

    Розробка сайтуРазработка сайта My master

    © Auditsirius 2011-2023